UX/UI designer Aktuální

madeo
Zlín
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Skandinávská společnost Brandmaster a její zlínský kreativní a vývojový hub madeo, hledají zkušeného UX/UI člověka, který bude bdít nad designem webových a mobilních aplikací světových klientů. Pokud jsou weby a aplikace tvou laboratoří, lidé pokusní králíci a dnem i nocí bádáš, zkoumáš a testuješ s jediným cílem - vytvořit magickou formuli, díky které se budou uživatelé zase a znovu vracet, pak patříš k nám.

 

Po letité spolupráci jsme se stali součástí norsko-švédské společnosti BrandMaster, jednoho z nejrychleji rostoucích globálních poskytovatelů řešení v oblasti marketing resource managementu (MRM) a marketingové automatizace. Madeo funguje jako vývojový a kreativní hub pro celou skupinu, v rámci které se specializuje především na projekty vyžadující inovativní přístup a netradiční řešení.

Obvykle pracujeme pro omezený počet klientů na dlouhodobé bázi. Patří mezi ně například Mercedes-Benz, smart, Statoil, DNB, Telia, Mitsubishi Motors či Subway. Při práci si zakládáme na preciznosti a neustálém objevování, testování a využívání nejnovějších technologií. 

 

Co u nás budeš dělat?
 

 • hrát si s designem a rozvržením webových i mobilních aplikací

 • připravovat prototypy pro interní i uživatelské testování

 • předávat své nápady zbytku týmu a spolupracovat na jejich dotažení do zdárného konce
   

Co potřebuješ?
 

 • 3 a více let praktických zkušeností s UI / UX designem

 • zkušenost s designem webu, webových a mobilních aplikací

 • schopnost logického myšlení a práce s daty, kreativitu i oko pro detail

 • znalost Sketche a Adobe Creative Suite bude hrát v tvůj prospěch

 • přehled v současných trendech, odvahu inovovat a snahu posouvat uživatelský zážitek aplikací na novou úroveň

 • profesionální přístup a time management v krvi

 • týmovost a schopnost porozumět si s vývojáři

 • vášeň pro dobrý design i dobré pivo / víno
   

Napiš nám něco o sobě, připoj ukázky své práce a my se ti ozveme, abychom se domluvili na osobním setkání.

madeo

Jsme rychle rostoucí vývojový a kreativní hub společnosti BrandMaster s extrémními nároky na kvalitu odvedené práce. Z České republiky jsme se postupně rozrostli do Švédska (Stockholm) a Norska (Oslo, Kristiansand).

V dubnu 2017 jsme se stali součástí norské společnosti BrandMaster - evropského lídra v oblasti marketingové automatizace, brand a marketing resource managementu (MRM). 

Navrhujeme a vyvíjíme webové aplikace (PHP / RubyOnRails / Java). Divize madeo.mobile se věnuje vývoji mobilních řešení pro platformy iOS a Android a madeo.gaming tvorbě her. 

Pracujeme pro mezinárodní korporace, mezi které patří Mercedes-Benz, GANT, Statoil, SAAB Defence, Scania, Telia nebo UPC. Současně také podporujeme vznik několika zajímavých startupů. 

Naše práce byla oceněna v mnoha webových galeriích (např. 8 x Awwwards SIte of The Day), publikacích (knihy: Web design index, The best 365 websites of 2010, 2011, 2014, 2015, 2016), magazínech a oborových soutěžích (např. WebTOP100 nebo Vodafone Firma roku 2015).

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku