Key account manager Aktuální

PlnáPeněženka.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Do naší online marketingové společnosti hledáme na  Key account managera, jehož úkolem bude komplexní péče o klienty affiliate sítě. Preferujeme mladé zapálené lidi s ochotou učit se novým věcem, kteří se nebojí samostatné a zodpovědné práce.

Pár informací o nás:

  • Jsme tým mladých nadšených lidí ze společnosti 5DM.cz s.r.o., která provozuje několik internetových projektů mezi které patří i PlnáPeněženka.cz  a AffiliateClub.cz

  • PlnáPeněženka.cz je největší český cashback portál, který dává uživatelům peníze zpět z nákupů. Máme přes 400 000 zákazníků, kteří náš produkt milují a dvakrát nás dostali až do finále hlasování o Křišťálovou Lupu v kategorii popularity. Přečtěte si více o našem projektu https://www.plnapenezenka.cz/pribeh nebo na https://www.startupjobs.cz/blog/plnapenezenka-cz-bavi-nas-pracovat-na-projektu-ktery-je-uzitecny-jak-pro-uzivatele-tak-pro-eshopy

  • AffiliateClub.cz je prozvizní síť, která propojuje 2500 affiliate partnerů s téměř stovkou inzerentů

  • Využíváme pestrý marketingový mix online výkonnostních kanálů (PPC, Facebook, SEO, Emailing a další).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
  • Práce v týmu
  • Administrace a kontrola webu

POŽADUJEME:

  • Dobré komunikační schopnosti - komunikace s lidmi po mailu, telefonicky i osobně
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem
  • Práce z kanceláře na Praze 5
  • Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup
  • Obchodního a podnikavého ducha
  • znalost online marketingu výhodou
  • znalost HTML výhodou

NABÍZÍME:

  • Mladý přátelský tým, neformální pracovní prostředí
  • Moderní kanceláře na Praze 5 - u metra Anděl, řada restaurací a obchodů v okolí
  • Práci na zajímavém a perspektivním projektů
  • Odpovídající platové ohodnocení

Jsme jasná jednička mezi cashbacky v ČR. Působíme nově i na slovenském trhu a připravujeme expanzi na další zahraniční trhy. Máme přes 350 000 uživatelů, jsme největším obchodním partnerem Aliexpresu/Alibaby v České a Slovenské republice - zprostředkovali jsme jim přes 1,1 milionu nákupů. Uživatelé nás milují, protože jim vracíme peníze bez dalších podmínek ve více než 550 eshopech. V souhrnu jsme jim připsali na osobní účty již 52 milionů Kč.

Jsme kolektiv mladých lidí, kteří se zajímají o podnikání na internetu a tento náš koníček nás živí. Nepotrpíme si na složité procesy, formální prostředí a zvyklosti velkých firem, ale dokážeme naše zaměstnance dobře odměnit, dát jim svobodu při práci a rozvíjet jejich znalosti a zkušenosti.

Společně rozvíjíme cashback portál PlnaPenezenka.cz a každý den nás těší přibývající počet spokojených uživatelů, kterým jsme otevřeli oči a umožnili jim nakupovat efektivněji a šetrněji k jejich peněžence. Produktu věříme a sami jej do posledního člena týmu aktivně využíváme a vidíme, že ten největší boom cashbacku přichází právě teď a chceme u toho být. Přečtěte si stručný příběh naší dosavadní cesty a tu další cestu pojďte tvořit s námi.

Nabízíme prostředí rodinné firmy, která stojí na vlastních pevných základech bez externích investorů.