Office managerka Aktuální

RTSmunity s.r.o.
Praha, Prague 1
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Pokud tě baví dávat věcem řád, např. jsi měla úchylku na střední mít seřazené pastelky podle barev duhy, a nebo máš ve skříni vyžehlené i ponožky a šaty v šatníku zavěšené 12cm od sebe, a k tomu po večerech piluješ angličtinu koukáním na TEDex, pak hledáš právě práci operační office manažerky u nás v RTSmunity. Protože už nestíháme řešit všechny úlohy, hledáme do týmu posilu.

Jsme silně orientovaní na výsledek. Máme špičkově naplánovanou práci. Jsme různorodá partička dvaceti mladých lidí - najdeš tu sparing partnery na triatlon, box a skialping, nebo parťáky na večerní posezení u skleničky vína a živé hudby. I když vyvíjíme matematické modely pro sázkové společnosti v Británii a Jihovýchodní Asii už celé tři roky, označení start-up na nás stále perfektně sedí.

Jaká bude tvoje práce?

  • Podpora mezinárodního týmu v různorodých administrativních činnostech a podpora agendy CEO/CFO (je nutná perfektní znalost anglického jazyka)
  • Běžná firemní administrativa – správa faktur, podpora daňové, mzdové a personální evidence, vyřizování objednávek, komunikace s dodavateli a relevantními úřady
  • Organizace firemních akcí a vytváření pohodové atmosféry

Jestli s námi chceš trávit alespoň 4 dny v týdnu (na HPP), tak nám pošli svoje CV a krátké představení na office@rtsmunity.com. Kanceláře máme hned na Národce, multisportka a stravenky jsou samozřejmostí. Podmínkou je nástup na přelomu května a června. 

RTSmunity s.r.o.

RTSmunity je mladá, progresivní společnost zabývající se Esport Games.

Na základě matematických modelů dokážeme kvantifikovat real-time strategie v rámci populárních počítačových her jako je např. League of Legends, Dota 2 nebo Counter Strike CS:GO.

Naše služby nabízíme zejména zahraničním sázkovým společnostem, bookmakerům, ale i profesionálním Esport týmům a individuálním hráčům těchto počítačových her.

Co by vás mohlo zajímat?