Tester / automated pro hightech security produkt Aktuální

ThreatMark s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Krátké popisné video může přiblížit náš produkt rychleji, než dlouhé povídání:

Stanete se součástí úspěšného startupu ThreatMark financovaného KKCG a RockAway!

Do mladého týmu vyvíjejícího revoluční bezpečnostní řešení pro top finanční instituce, hledáme posilu do QA teamu.

Co Vás čeká?

  • Testování – akceptační, regresní, integrační, zátěžové, explorativní
  • Psaní testovacích scénářů
  • Ideálně i psaní automatizovaných testů a zavádění procesu Continuous integration

Co byste měl umět?

  • Mít praxi s psaním testovacích scénářů
  • Zkušenost s testováním webových aplikací i backendů
  • Základní znalost SQL
  • samostatnost, logické uvažování, analytické schopnosti, flexibilita
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • znalost linuxu

Pro automatizované testy

  • Výhodou znalost MariaDB a/nebo Oracle
  • Výhodou znalost pythonu a javascriptu
  • Výhodou je znalost nástrojů JIRA, git

Top důvody, proč pracovat pro ThreatMark

-        Úspěšný rostoucí startup

o   Menší svobodomyslná společnost, opak byrokratického korporátu

o   Ale jsme finančně zajištění. Nejde už zdaleka o startup ve stadiu experimentu.

-        Skvělý high tech produkt expandující do světa

o   Cyber Security, Nebude dělat nějaké webíky nebo nudné informační systémy

o   Dodáváme pro top finanční instituce – především banky

-        Výsledky vaší práce jsou hned vidět

o   Nebudete pracovat na malinkém kolečku obrovského systému, vaše práce je obratem nasazována k zákazníkům a je vidět!

-        Je mnoho IT společností, které hledají lidi. Ale je velmi málo takových, jako je ThreatMark

o   Nejsme velká americká firma outsourcující vývoj na východ. Jsme úspěšná česká firma, o které se začíná psát a brzy se bude psát ještě víc.

o   Neděláme nudné weby, děláme vlastní unikátní high tech produkt.

o   Nejsme korporát. Pracovní prostředí u nás je vysoce přátelské a svobodné.

Jsme mladá společnost, která staví svůj úspěch na revolučních technologiích pro boj s kyberzločinem a s podvody v online prostředí. Nejmodernější technologie, fintech prostředí, bezpečnostní útoky a obrana proti nim pomocí machine learningu a AI. To jsou pojmy, které charakterizují firmu ThreatMark.

Úspěšný rostoucí startup

Skvělý high tech produkt expandující do světa

Výsledky vaší práce jsou hned vidět

Je mnoho IT společností, které hledají lidi. Ale je velmi málo takových, jako je ThreatMark