Social media parťák Nevýchovy Aktuální

Nevýchova s.r.o.
Praha 3
Zaměstnanec
Full-time

Facebook je jako narozeninový dort.

Když voní na stole, nikoho nenapadne, že na něj máma 2 hodiny nakupovala, 2 hodiny ho s láskou míchala, šlehala, třela, hnětla, ½ hodiny pekla a v troubě z něj nespustila oči a minimálně další 2 hodiny ho zdobila. A my ho pak za 5 minut sežereme a chceme přidat.

 

76 000 fanoušků na stránce

2 000 000 měsíční dosah

a 54 239 lajků pod nejlepším letošním příspěvkem může vypadat jako snadný, v pohodě job. Jede to samo, ne? Lidi prostě lajkujou dobrý věci.

Jenže… viděli jste, v kolik šla včera máma spát, než to dopekla?

 

Proto hledáme člověka, který opravdu ví, co FB a sociální média znamenají. Už pár let se úspěšně stará o profily jiných. A touží vědět o novinkách dřív, než je Mark Zuckerberg pustí do světa. Studuje, hledá, vymýšlí, píše, propojuje. Má vizi pro to, kam chce naše stránky dovést. (Není jen uživatel, který lajkuje, postuje nebo sdílí.)

Umí se postarat o obsah, o naši skvělou rodičovskou komunitu, dlouhodobou strategii a čísla. A nebojí se sáhnout do photoshopu, aby si pro příspěvek vyrobil vlastní grafiku :)

(Pokud umíš dobře jen jednu z těch věcí, dej vědět, zkusíme něco vymyslet).

Je ideálně rodič, co souzní s naší filozofií. Na fulltime. Citlivý a vnímavý. Se skvělou angličtinou, protože příští rok vyrážíme do anglicky mluvících zemí, a on tam bude na FB s námi.

Vlastně je to ještě o kus lepší, potřebujeme, abys svou citlivostí, chytrostí a naší FB stránkou dobyl/a srdce dalších 76 000 fanoušků v Čechách a 1,5 mil. nových v anglicky mluvících zemích.

 

Výzva? Jo, je.

A když tohle říkám, uvědomuju si, že musíš být tak trochu magor, aby se ti rozsvítily oči a řekl/a sis: „Tak na tohle jsem čekal/a.“ Jenže právě takovýho/takovou my tě chceme.

Parťáka, co jsou pro něj sociální média vášeň. Copywriterská, komunitní i analytická část. A i přes svoje zkušenosti se chce pořád rozvíjet, hledat, rozumět, cítit, učit se, učit se, učit se a učit se. Potřebujeme člověka, co miluje psát, komunikovat s druhými, cítí k nim respekt a úctu a umí si poradit i s těmi, co mu to všechno přišli rozbít a pod příspěvek mu napíšou „shit“ :)

 

Tak co myslíš?

Navrhuju, pošli svoji práci, která nám ukáže, že jsi to ty. A já se obratem ozvu.

Fakt se na tebe těšíme. „Zamoříme“ spolu skvělým obsahem celý Facebook :)

Katka Králová a Nevýchova

 

P.S. Víme, na jakého člověka míříme. Takže neboj, ani peníze tě nezklamou.

Nevýchova s.r.o.

Vyměň práci za srdcovku. Ponoř se naplno do toho, co miluješ, a staň se profíkem s Nevýchovnou duší.

Nejhorší je zestárnout v práci, kam chodíš jen pro peníze. Jestli toužíš po něčem, co dává smysl, vítej doma.

Baví tě to, co děláš? Třeba psaní, vymýšlení, facebookaření, zákaznické pečování, plánování… a další. Chceš v tom být lepší a máš co nabídnout? Prozkoumej to tady a zjisti, jestli ti brnkáme na správnou strunku...

U nás se budeš každý den probouzet s pocitem, že jsi pomohl/a dalším stovkám rodin změnit jejich život k lepšímu. V Nevýchově najdeš víc než jen „zaměstnání“.

 

PLNÍME SVĚT DOBREM :)

1. Směrem ven

K rodinám, kterým nosíme radost.

2. Směrem dovnitř

K našim lidem ve firmě. Protože děláme to, co nás těší, a způsobem, který nás nabíjí.

3. Vstříc rozvoji

Penězi. Protože bez nich bychom tu nebyli a nemohli růst.

 

Už čtvrtým rokem vytváříme online kurzy pro rodiče. Společně den za dnem realizujeme myšlenku, kterou to všechno začalo. Že může existovat svět, kde se rodiče a děti dokážou na všem domluvit, radovat se ze společných chvil a žít spolu v partnerském prostředí.

Až tohle bude v lidské společnosti normální a my uvidíme rozzářené oči všech dětí i rodičů na planetě, odejdeme spokojeně do důchodu. Do té doby nás ale čeká ještě spousta práce. Takže frčíme. Přidáš se? Je to naše společná mise, na které nám všem obrovsky záleží.

 

NASAJ TROCHU ČÍSEL

  • Je nás 21 a rosteme.

  • Jsme tu už 4. rok.

  • Je s námi 190 000 maminek a tatínků.

  • Naše webináře vidělo už 32 000 rodičů.

  • Na Facebooku máme 47 000 fanoušků.

  • Rodiče nás sledují z 57 zemí světa.

 

NAKOUKNI DO NAŠÍ KUCHYNĚ

Vezmi špetku

Dobrodružné mise. Velkých plánů. Růstu. Společné radosti. Hry. Inspirace. Srandy. Tvořivosti.

Přidej hrst

Výjimečných lidí. Profíků. Partnerství. Porozumění. Laskavosti. Otevřenosti. Přátelství. Odvahy. Upřímnosti. Přirozenosti.

Protřepej, zamíchej

a dostaneš Nevýchovu.

 

A ještě jedna tajná ingredience toho, proč sem lidi chodí rádi:

 

DENNODENNĚ PROPOJUJEME SRDCE S ROZUMEM

Znamená to, že jdeme za svými cíli, ale neválcujeme se u toho. Nejsme motorové myši, ale lidi :)

Neříkáme, že to tu bude leháro. Míříme vysoko, široko i daleko. Jdeme za výsledky, tvrdě na nich pracujeme... Ale nikdo z nás nepadá vyčerpáním na pusu, i když tu a tam sledujeme v kanceláři západ slunce :) Věříme, že lidi by se do práce měli každý den těšit. Proto je naše pohoda důležitá. A tak se o ni sami staráme. Každý, jak nejlíp dovede.

 

UŽ ZAČÍNÁŠ CÍTIT TEN BAREVNÝ SVĚT? TAK MRKNI, S KÝM SI TO TU POVÍDÁŠ

Jsme trochu specifičtí. V českých vodách zvláštní úkaz :) Každý z nás je jiný. Někdo poslouchá rozum, někdo srdce, někdo má rád chaos, někdo řád. Ale všechny nás spojuje jeden cíl. A tak nám to spolu klape – možná právě proto, že jsme takoví, jací jsme – dospělí lidi, co si umí na rovinu říct „Hele, tohle bylo naprd, příště jinak.“ Čistě, férově, s respektem a úctou k druhému.

 

TEĎ JEŠTĚ DALŠÍ „DŮLEŽITOST“: JAK PŘEMÝŠLÍME A PRACUJEME. TOHLE NASTAVENÍ POTŘEBUJEŠ MÍT I TY

Všichni dneska prahnou po „zaměstnaneckých benefitech“ jako nejvyšší přidané hodnotě firmy. Ty u nás ale nenajdeš. Máme něco daleko cennějšího:

Esenci laskavosti, důvěry a opravdovosti pod jednou střechou. Koukni:

 

Jsme hledači

Pokladů :) Protože hledáme cesty, jak to jde, ne proč to nejde. Nečmáráme zbytečné hranice.

Hlavy (i kanceláře) máme dokořán

Vládne mezi námi otevřená komunikace. Není důvod se skrývat, když se cítíš jako raněná laň. Stejně tě nenecháme :)

Hrajeme fér

Tvoříme přesně 0 manipulace. Nezažiješ tu žádné „hry o trůny“. Intriky, manévrování a vytáčky jsou pro nás cizí pojmy. Nevěšíme si bulíky na nos ani se neděláme lepší, než jsme.

Vzájemně si důvěřujeme

Nepotřebujeme šéfa, co nám práská bičem nad hlavou. Jsme dospělí lidi a můžeme se tak k sobě chovat. Oboustranná důvěra je pro nás extrémně důležitá.

Neděláme práci pro práci

Tvoříme jen to, co má smysl a přináší výsledky. A vždycky hledáme nejsplavnější řešení.

Dokážeme bořit

A znovu stavět, když je potřeba a dovede nás to k lepším výsledkům.

Po bezduché administrativě tu neštěkne ani pes

Raději se věnujeme tomu, co je opravdu důležité. Našeho času si vážíme.

Řídíme se sami

Fungujeme samochodně. Sami se ptáme, zjišťujeme a zajímáme se o to, co k práci potřebujeme. Máme velkou samostatnost, ale taky zodpovědnost.

Každý si opečovává vlastní rybníček

Ale taky celek. Když je potřeba, navzájem se podržíme a uděláme krok navíc. Nikdo tu neříká „Hele, tohle není moje práce.“ Všichni kopeme za stejnou věc. A smutní i veselí býváme spolu.

Jsme nezávislí

Na evropských fondech, sponzorských darech nebo jakékoli jiné „autoritě“. Od začátku si na sebe sami vyděláváme. A bude to tak i dál.

Nejedeme model „o nás bez nás“

Všichni ví, co se kde ve firmě šustne. A každý je důležitou součástí tohohle dobrodružství.

 

Prostě. Jsme firma, kde nikoho v neděli večer nenapadá: „Ach jo, zítra zase do práce…“

Právě proto hledáme lidi, co mají otevřenou hlavu i srdce. A tohle všechno s námi budou sdílet.
 

Jestli sháníš teplé místečko v kanclu, kde na tebe ideálně zapomene svět (a ty se tam ukoušeš nudou), tady to není. Všichni jsme součástí jednoho organismu, co se vyvíjí a mění každý den. Co má v každičké buňce vepsaný společný zápal pro to, co společně tvoříme.

Změna je naše druhé jméno. Jestli jsi typ, co se cítí líp v zajetých kolejích, dál radši nečti, nelíbilo by se ti tu.

 

A CO FIREMNÍ KULTURA?

Pořád ji ladíme. Když si plácneme, můžeš ji s námi dál tvořit. Hlavní je, že:

  • Nejsme korporát. Ani agentura, kde z tebe sedřou kůži.

  • Nemáme žádnou „otvíračku” od do. Každý si čas řídí sám. Když chceš pracovat ve 2 ráno, nebudeme ti bránit. Jen se potřebujeme sladit pracovně.

  • Boříme hranice prostoru a času. Už jsme měli a máme kolegy po celé ČR, na Slovensku, v Německu, Izraeli, i v Austrálii.

 

ZKRÁTKA, NEJSME DINOSAUŘI. TVOŘÍME MÍSTO PRO LIDI, KTEŘÍ CHTĚJÍ RŮST

Jestli tě štvou firmy, kde nic nejde, nikdy se nic nezmění a pořád se o všem jen mluví, ale skutek utek, tady to máme jinak. Když vidíme prostor pro zlepšení, dáme hlavy dohromady a změníme to. Hned, ne za sto let.

Jestli máš naše DNA a chceš za sebou vidět výsledky, v Nevýchově se můžeš vystřelit... třeba až do vesmíru :) Je to jen na tobě.

 

VĚŘÍME, ŽE JE VŠECHNO MOŽNÉ

Jestli jsi superschopný a máš chuť se rozvíjet v tom, co ti jde, a hledat nové cesty a řešení, bude se ti u nás líbit. Když se rozhodneš vybudovat vlastní Nevýchovné impérium v oblasti, kterou miluješ, máš volné ruce. Jen nám to všem musí dávat smysl, přinášet výsledky, nezruinovat nás to finančně a souznít s naší společnou myšlenkou. Když se na tomhle shodneme, NEEXISTUJE ŽÁDNÉ NEJDE. Dostaneš od nás všechnu podporu světa.

 

Jestli jsi propadl/a našemu kouzlu, napiš :) Zrovna hledáme

 

Co by vás mohlo zajímat?