Rozvoj obchodu pro analytickou firmu Aktuální

Data Mind
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Hledáme schopného obchodníka v prediktivní analytice, data miningu a umělé inteligenci.

Baví vás data a kontakt s lidmi? Můžete pomoci v rozvoji umělé inteligence a data miningu ve firmách, které se stanou našimi zákazníky. Data jsou zábavná a lidé kolem nich jsou fajn. Dokážeme to spolu.

 určitých situacích firma musí růst. Potřebujeme ale pomoc obchodníka, který je do firmy klíčový. Jsme normální a víme, že se lidem platí. Na druhou stranu ale z vlastního rozhodnutí nemáme podporu venture-kapitalistů, kteří zalévají startupy miliony za pozdrav. Jsme firma s významnou klientelou, která dělá svojí práci velmi dobře. A jsme na trhu 8 let, aniž bychom se stali startup-upem, unicornem nebo mrtvou schránkou. Fungujeme, protože přinášíme do data miningu spolehlivost, obchodní myšlení a funkční modely zákaznického chování, jež umí říci, který zákazník odejde, který zůstane, co si koupí s jakou pravděpodobností a do jakého segmentu patří.  S námi se prostě marketingová strategie řídí přesněji, na úrovni potřeb zákazníků.  Potřebujeme posílit obchodní stránku věci, tj. udělat to tak, aby se vědělo, že děláme svojí práci na špičkové úrovni, posouváme firmy v data miningu dál a umíme obchodně přemýšlet.

 

Hledáme obchodně zaměřeného člověka, který má velký zájem o oblast umělé inteligence, data science, data miningu, a marketingových analýz. Náš člověk umí projekty pochopit, propagovat, prosazovat a prodávat. Není nutné kvůli tomu sedět pořád v kanceláři. Hodí se zkušenost v jednání s klienty nejlépe i v datové oblasti. Náš člověk se nebojí kontaktovat samostatně potenciálního klienta, umí i dotahovat příležitosti do konce. Je nám přitom jedno, kolik hodin prosedí v kanceláři nebo na schůzkách. Dozví se i zajímavé know-how v oblasti dat a analýz. Bude fajn, když nám pomůže s prezentacemi, webem, atd.


Obsah a rozsah práce: Předpokládaný rozsah práce 80-160 hodin, z toho asi  tak 50 hodin prodejních a account aktivit a asi tak 30  hodin interních prací spojených s administrativou a propagací. Propagací se rozumí zejména Facebook inzerce, web content, účast na konferencích, občas večírcích apod. Prodejní činností se rozumí telefonování, schůzky, emailing, přímý kontakt na sociálních sítích, příprava prezentací, prezentace, schůzky, přípravy smluv, vyjednávání s procurementem , prokazování referencí apod. Jednou týdně reporting počtu studených a horkých kontaktů, revize nabídek, spolupráce na nabídkách a vyhodnocení činnosti. Nabídky jsou připravovány ve spolupráci s analytiky a finální rozpočet pro klienta podléhá schválení.  Na prezentacích zajistíme analytika a zpočátku podporu stávajícího obchodníka.

Data Mind

Poskytujeme marketingové analýzy z dat a data mining. Pomáháme s poznáním zákazníků a podporujeme tak úspěšnost vašich obchodních a marketingových aktivit. Naše výsledky nemají jen podobu analýz, ale častěji jde o obchodní nástroje pro cílení nabídek přímého marketingu. Efektivitu takových řešení pravidelně vyhodnocujme.

Poskytujeme marketingové služby v oblasti řízení vztahů se zákazníky (CRM neboli customer-relationship management), zejména pak marketingové analýzy z dat. Pomáháme vám s poznáním vašich zákazníků a podporujeme tak úspěšnost vašich obchodních aktivit. Pochopení a porozumění potřebám klientů se v posledních letech ukazuje jako klíčové.

Všechny naše služby napomáhají rozvoji dlouhodobých vztahů se zákazníky a tím i  pozitivním finančním výsledkům vaší společnosti. Hlavními prostředky k dosažení tohoto cíle je poznání zákazníků a řízená komunikace s nimi.

PROČ MY?

Jsme nezávislí a zkušení analytici. Naše analýzy vedou ke zlepšení úspěšnosti kampaní a celkových obchodních výsledků (viz případové studie). Naše výsledky nemají jen podobu analýz, ale častěji jde o obchodní nástroje pro cílení nabídek přímého marketingu. Efektivitu takových řešení pravidelně vyhodnocujme.

Náš přístup je založen na:

  • Bohatých zkušenostech z různých odvětví
  • Individuálním pochopení vašich potřeb
  • Přínosu pro vás, který mnohanásobně převýší cenu našich služeb

Provádíme analýzy ze všech zdrojů dat, které máte k dispozici. Pro zpracování statistických analýz používáme specializovaná analytická softwarová řešení.

Co by vás mohlo zajímat?