Znalý Javascript developer pro vývoj nové appky Aktuální

Atollon CS
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Ahoj,

poptávám tě na kontrakt - vývoj webové appky v Javascriptu a spojených technologiích. Budeš nad hotovým existujícím backendem (volaným před SOAP) stavět zcela novou frontendovou appku - nový produkt.

Nebudeme ti diktovat, jaké knihovny, frameworky nebo technologie máš použít (ale měl by to být JavaScript), výčet v inzerátu je spíše ilustrativní.

Jedná se kontrakt na 1 rok (nebo více či méně) se začátekm ASAP a prací ideálně ONSITE v centru Prahy. Nabízíme zhruba 2,5 - 4 tisíce/MD na IČO podle vzájemné dohody a tvé seniority. Nabízíme jistotu kontraktu a kvalitně připravený backend, nad kterým appku postavíš.

Napiš co nejdřív, ať se domluvíme.

Díky Pepa

Atollon CS

Jsme týmem malá, ale produktem velká firma:) Vyvíjíme platformu pro řízení a rozvoj firem, která přínáší spokojenost více než 150 klientům. Naším cílem je vytvořit globální službu, která umožní efektivní, profesionální a hlavně pohodlné fungování malým a středním firmám v oblasti služeb. Náš různorodý tým je složen ze zkušených veteránů i mladých talentů, snílků i pragmatiků, geeků i lamek:) Všichni jsme ale slyšet a dáváme ze sebe to nejlepší. Už jsme si lecčím prošli a veříme v cestu po které jdeme!

Co by vás mohlo zajímat?