Digitální marketér Aktuální

SHERWOOD Digital a.s.
Praha, Brno, Moravskoslezský Kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hradec Králové Region
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Internship, Externě

Do Sherwoodu hledáme seriózní digitální marketéry, kteří chtějí digitálním řešením zasvětit (nebo již zasvětili) svůj profesní život.

Z historického "jé, vy děláte hezký weby, udělejte nám ho taky" jsme se posunuli do pozice, kdy tvoříme pro firmy a značky strategie celých digitálních businessů  ... a přitom stále nabízíme vlastní vývoj prémiových digitálních řešení.

A tady je prostor pro špičkové digitální marketéry, kteří umí detailně poznat business klienta, zpracovat odborné analýzy a navrhovat strategie. 

--------------------------------------------------------------------------------

Staň se klíčovým hráčem v digitálním businessu našich klientů se zázemím seniorního kreativního a vývojového týmu. Jsme orientovaní na úzkou prémiovou klientelu, velké rozpočty a velkou odpovědnost.

Umíme se přizpůsobit tvým možnostem, ať už z hlediska času, místa práce nebo specifických schopností, které by jsi rád uplatnil v práci u nás.

 

--------------------------------------------------------------------------------

Při pohledu na náš web www.sherwood.cz tě napadnou 2 možnosti: buď zkrachovali, nebo neví kam dřív.

Bé je správně.

V součastnosti nás zaměstnává smysluplná práce pro klienty jako:
Jablotron Group, Software602, CPI, Eurowag, eNovation, PSJ Invest, ADW holding, CentroNet, festivaly Majáles, Utubering, Legendy a .... samozřejmě desítky dalších.

V historii jsi na nás mohl narazit jako na:

  • 20 násobné vítěze WebTop100, 4 násobné držitele ocenění Webdeveloper roku
  • vítěze odborné ceny Křišťálové Lupy
  • vítěze Internet Effectivness Awards

 

Ozvi se a poznej Sherwood ... budeme rádi, i když se "jenom" seznámíme a představíme si dráhy, po kterých se chceme v budoucnosti pohybovat. 

SHERWOOD Digital a.s.

15 let na vrcholu českého webdevelopmentu. Jsme architekti a vývojáři prémiových digitálních projektů. Konzultujeme a řídíme firmám jejich digitální business.

Z původního "jé, vyděláte hezký weby, udělejte nám ho taky" jsme se posunuli do pozice, kdy tvoříme pro firmy a značky strategie celých digitálních businessů  ... a přitom stále nabízíme vlastní vývoj prémiových digitálních řešení.

Ocenění:
20x 1. místo WebTop100, 4x Webdeveloper roku, IEA awards - 1. místo, Křišťálová Lupa.

Kanceláře v Praze a v Brně, tým v celé ČR.

Mezi klienty patří:
Jablotron Group, AirBank, CPI, TATRA Trucks, Mitas, Rubena, H1.cz, Eurowag, Jitona, Software602, eNovation, PSJ Invest, ADW holding a desítky dalších. Z kultury např. Kryštof, Chinaski, Tomáš Klus, Aneta Langerová, David Koller, festivaly Majáles, Utubering, Legendy.

Do týmu hledáme lidi, kteří se chtějí dlouhodobě živit digitálem na špičkové úrovni.

Při pohledu na náš web www.sherwood.cz tě napadnou 2 možnosti: buď zkrachovali, nebo neví kam dřív.

Bé je správně.

 

Co by vás mohlo zajímat?