HR Specialista pro nábor Aktuální

inveo
Praha 8
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Baví Tě práce s lidmi, jsi komunikativní a pozitivně laděná osobnost? Máš zkušenosti s náborem v IT oboru?

Pak právě Tebe potřebuje Inveo do svého týmu!

Jsme Inveo.cz. Dlouhodobě působíme na českém trhu, přičemž se specializujeme na zajišťování komplexních full-service služeb v oblasti e-Commerce, online marketingu, e-mailingových kampaní a vytváříme ojedinělé webové projekty.

Jaká bude Tvoje pracovní náplň:

  • aktivní vyhledávání, oslovování a výběr vhodných kandidátů na požadovaná pracovní místa
  • tvorba a správa inzerátů k poptávaným pozicím
  • komunikace s kandidáty a vedení osobních pohovorů s vybranými kandidáty
  • hledání nových způsobů, jak oslovit kandidáty, HR marketing
  • organizace a účast na náborových akcích (veletrhy, spolupráce s VŠ apod.)
  • aktualizace dat v interní databázi
  • adaptace nových zaměstnanců

Co od Tebe očekáváme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zájem o oblast recruitmentu a přehled o nových trendech a metodách náboru
  • Zkušenosti s náborem v oboru IT min 1 rok
  • Organizační schopnosti, spolehlivost a smysl pro detail
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Pozitivní přístup k lidem i práci
  • Uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • práci v mladém a pohodovém kolektivu
  • pružnou pracovní dobu – možnost pracovat na zkrácený úvazek (dle dohody)
  • příjemnou a energickou firemní kulturu (teambuildingy, večírky, společné snídaně, firemní akce)
  • krásné moderní kanceláře v Karlíně
  • odpovídající a motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a výkonu
  • benefity (sick days, předplacená benefitní karta a další)

Nástup možný ihned.

Více o nás na webu:

www.inveo.cz

www.vimvic.cz/firma/inveo

inveo

Inveo.cz je specialistou v prodeji na Internetu s více než desetiletou působností na českém online trhu. Specializujeme se na zajišťování komplexních full-service služeb nejen v oblasti eCommerce.