PHP Developer (Junior či Senior) Aktuální

Creox s.r.o.
Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice, Havlíčkův Brod, Jihlava, Ždár nad Sázavou, Přibyslav, Kraj Vysočina, Hlinsko
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Chceš být také součástí Creoxu?

Že si mákneš, neznamená, že jsi stroj. Názoru, invence a osobnosti vůbec si ceníme. Víme, že nevíme vše. Necháme tě učit se, necháme tě učit nás.

S čím budeš pracovat v Creoxu:

  • PHP (Phalcon, Zend, Symfony)
  • VueJS, React, Angular, IONIC
  • Bootstrap 4, CSS preprocessors, Grunt
  • MySQL, PostreSQL, Mongo, Firebase
  • ElasticSearch, RabbitMQ, Docker
  • a mnoooho dalších zajímavých věcí :-)

Odborné požadavky:

  • výborná znalost PHP 5.6+ / 7.x
  • znalost JavaScriptu (výhodou: VueJS, Angular, React, ...)
  • znalost softwarové architektury MVC
  • znalost objektového programování a návrhu
  • schopnost psát dotazy do databáze (SQL)
  • zkušenost s návrhem databáze (MySQL, PostgreSQL nebo NoSQL)
  • základní znalost UNIXových systému (Linux, OSX)

Výhodou:

  • zkušenosti s frameworkem Phalcon, Zend nebo Symfony

Náplň práce:

  • vývoj informačních systémů a interaktivních webových stránek
  • programování v PHP, využívání SQL databází (MySQL)
  • spolupráce na tvorbě zadání a analýze projektů

Požadované jazyky:

  • angličtina (schopnost číst technické dokumentace)

Nabízíme:

  • mladý a vstřícný kolektiv
  • možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • získání nových zkušeností a praxe na mezinárodních projektech
  • příjemné pracovní prostředí (pivko v lednici a fotbálek :-) )
  • odměny na základě rychle a kvalitně odvedené práce
  • rozmanitá a motivující práce na projektech pro významné zákazníky a startupy
  • možnost občasného Home-Office (dle domluvy po zaškolení)
  • firemní notebook (dle výběru)
  • možnost získat firemní telefon / tarif

Místo pracoviště:

  • Přibyslav (okres Havličkuv Brod)
  • Pardubice
  • Praha (dle domluvy)

Typ pracovního poměru:

  • Práce na plný úvazek
  • Externí spolupráce

Zaujala tě naše nabídka? Tak nám napiš něco o sobě a nebo se rovnou stav na kavu :-)

Už se na tebe moc těšíme!

Grafika, web design, webové stránky, eshopy a redakční systémy - to vše patří již mnoho let do portfolia creoxu! Vybudovali jsme silný tým odborníků, který nám umožňuje splnit požadavky i velmi náročných zákazníků. Creox má zkušenosti i s mezinárodními projekty a tyto můžeme využít při tvorbě nových domácích projektů. https://www.youtube.com/embed/wnEVeeZpzYI

Zakládáme si na tom, že přebujelé ego nám nesmí přes práh. A máme to štěstí, že přes ten práh přešli i ti, kteří by si egoismus vlastně i zasloužili. Zkušení profesionálové, kteří svojí prací žijí. Můžou si to dovolit, protože je to baví.