Obchodní ředitel / Key AM Aktuální

IP Fabric s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Koho hledáme

Zkušeného (min 5 let) obchodníka, který má vynikající záznam prodeje korporacím, umí mluvit s vrcholovým managementem, a chce nakročit do světa velkých příležitostí startupového prostředí. Zkušenost s prodejem síťových služeb a software velmi preferována. Zkušenost prodeje IT řešení nutná.

 

Kdo jsme

Řešíme provozní výpadky a zvyšujeme efektivitu provozu pro největších 5000 firem světa. Máme unikátní produkt pro správu síťové infrastruktury, který pomáhá klientům ušetřit až 2% ročního obratu, a připravit jejích síťové prostředí pro nával digitálních technologií.

Vyvíjíme a prodáváme software určený pro globální trh, a máme velice škálovatelný obchodní model, na kterém kandidát bude pracovat s týmem spoluzakladatelů.

 

Popis činnosti

Obchodní člen naší posádky bude mít plnou volnost ve vybudování prodejních kanálů s partnery, ve vypracování obchodní strategie na základě dlouhodobých cílů společnosti, a v jednání se stávajícími a novými korporátními zákazníky. Samozřejmě musí zůstat ve všem proaktivní, a nečekat na úkoly nebo urgenci zákazníků. Máme seznamy všech potenciálních společností k oslovení, které je třeba obejit a najit k ním cestu.

 

Co nabízíme

Nabízíme veškeré vybavení a kanceláře v centru Prahy, komise z prodeje až 25%, bonusy za uzavřený prodej a za vytvoření příležitostí, ale hlavně možnost se přímo podílet na vytvořeném úspěchu prostřednictvím akcií a podílu ve společnosti (až 1% z celkové hodnoty firmy).

IP Fabric s.r.o.

At IP FABRIC we develop Network Infrastructure Management Solutions for large and complex networks. Our aim is to solve network outages that deprive Global 2000 businesses of more than 2% of annual revenue.

Using unique network model and algorithms we abstract network infrastructure complexity, answering exactly how the network functions and how it affects the end users and applications, empowering network engineers and managers with network intelligence required to manage global networks.

Co by vás mohlo zajímat?