PHP vývojář (z celé ČR) Nový

Prague Startup Centre
Czechia
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Baví Vás start-upy a chcete načerpat programátorské zkušenosti v inkubátoru v centru Prahy, odkud za poslední rok vystřelilo do zahraničí a k hodnotě desítek a stovek milionů korun  několik start-upů? Spaceti, BattSwap … a plno dalších.

Chceš vidět svoje aplikace v rukou stovek tisíc Pražanů, abys mohl svým kámošům nebo své holce ukázat, na čem vlastně děláš? Zajímají Tě nové trendy jako IoT – internet věcí nebo augmentovaná realita? Na několika takových projektech právě děláme a X dalších připravujeme.

Prague Startup Centre sedí v Jungmannově ulici u Václavského náměstí přímo u výlezu z metra A nebo B, na tramvaj 9 to máš 3 minuty pěšky. Nebo Tě naopak centrum nebaví a rád bys pracoval z domova z druhého konce republiky nebo jen ze Zličína? Nevadí – podpora home office je u nás samozřejmostí.  

Můžeš pro nás dělat na part-time i full-time, jak budeš chtít…

Hledáme někoho, kdo dodá back-end srdce a API rozhraní našim mobilním a IoT projektům: PHP a Nette bys měl znát nejen z knížek, ale hlavně z vlastního programování aspoň 2 roky.

Nabízíme práci na zajímavých projektech a neméně zajímavé platové ohodnocení. 

Těšíme se vaše životopisy! 

Prague Startup Centre

Prague Startup Centre pomáhá rozvíjet zajímavé aplikace, s nimiž se brzy potkají stovky tisíc Pražanů. Buďte součástí našeho týmu!

Prague Startup Centre helps to develop interestig apps, soon to be used by hundreds of thousands Prague citizens. Be part of our team!

Co by vás mohlo zajímat?