Javascript developer / Frontend JS developer Nový

Allodium
Prague 6
Zaměstnanec
Full-time

Pojď s námi tvořit nejúspěšnější Fantasy Sport systém v Evropě. Byli jsme první, kdo Fantasy Sports přinesl do ČR na Seznam.cz. Možná už jsi na ně někde viděl reklamu, podívej se sám: www.sazkafantasy.cz.

Jsme jediná firma, která v ČR tento druh her vyvíjí a tak budeš pracovat na projektech, co budou vidět.

Jsme mladý tým, ač plný ostřílených veteránů. Celkem máme přes dvě století zkušeností v IT. Navzájem se učíme nové věci, používáme moderní přístupy k řešení zadání a umíme pořádně makat. Máme úžasnou kancelář v Praze na Břevnově s výhledem na Pražský hrad. Máme tu vše, co nám ulehčuje práci dobrým kafem počínaje a sedacími pytli a polohovatelnými stoly konče.

Práce bohužel není remote, chceme mít důkladnou kontrolu na výsledkem. Homeoffice určitě možný je, když to není moc často. Za to ovšem platíme včas a dobře.

Potřebujeme profíka, co zná dobře Javascript a neumí jen používat knihovny z tutoriálu. Chceme někoho s citem pro detail, kdo umí udělat pěknou animaci a sám přijde se super nápady. Vážně ten Javascript potřebujeme na slušné úrovni. :)

Co tedy chceme?

  • Javascript - umět používat JQuery nestačí, chceme frameworky, delší zkušenost a schopnost programovat

  • I tak ale chceme jQuery jak když bičem mrská

  • HTML5

  • CSS / SCSS / Bootstrap 4

  • Zpracování PSD - legální Photoshop zařídíme

  • git

  • Schopnost pracovat v týmu, domluvit se, plnit zadání včas a svědomitě

  • Smysl pro detail

  • Efektivní styl práce

Nice to have...

  • Základy Ruby on Rails

Pokud tě naše nabídka zajímá, tak se nám představ. Může to být třeba krátkým dopisem, seznamem tvé práce, linkedin profilem, ukázkou tvého top-notch projektu nebo čímkoliv jiným… nebo prostě zavolej. :)

Důraz klademe na kvalitu vlastního kódu, ideální je ukázat nám reálnou netriviální práci na složitějším projektu. Pak se domluvíme na pohovoru, který sestává z menšího úkolu na doma a rozhovoru o technologiích. Jestli v tom děláš, nemáš se čeho bát. :)

Těšíme se na tebe.

 

Allodium

Jsme rostoucí herní studio z Prahy

Rádi pracujeme na projektech, které ostatní považují za příliš těžké. Hrajeme si s technologiemi, které ostatní ani neznají. Rádi jedeme na vlně. 

První jsme v ČR udělali online MMO real-time strategii (infinitumgame.com), první jsme spustili se Seznam.cz Fantasy Sport. Rozjeli jsme pro Alzu digitální prodej her. Provozovali prozeny.cz s 15k concurrent users. Opravili 300 000 digitálních 3D modelů domů v celé Praze geometrickou knihovnou spuštěnou na Amazonu.  

Nyní makáme na Fantasy Sport hrách pro dva největší hráče na trhu.

Jsme velmi schopný vývojářským tým a skvělá parta. Rádi se jeden od druhého učíme a makáme na sobě. Pomáháme si. Nemáme tu pracovní politiku a do práce chodíme jak je potřeba. Někdy málo, někdy ani nechodíme domů. 

Svoboda u nás pramení ze zodpovědnosti a schopností. Teď hledáme další kouzelníky do družiny. Přidej se!

Co by vás mohlo zajímat?