Junior project manager (obchodní pozice) Aktuální

Mediaplanet
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Přijmi výzvu a přistaň na Mediaplanet!

Rok 2018 je rokem obsahového marketingu, tak s námi pojď objevovat všechna zákoutí planety, na které se obsahový marketing dělá více než 15 let. Na 450 zaměstnanců v 15 zemích každodenně hledá ten nejzajímavější obsah, který naši posádku přibližuje k úspěchu. Přidej se k nám a pomoz nám s naší misí!

Content is King and Sales is Queen! Jsme jedni z nejlepších na poli obsahového marketingu. Celosvětově produkujeme cross-mediální (print, online, video) tematické kampaně. V rámci tématu kampaně propojujeme přední influencery (odborníky, celebrity, asociace apod.) s klienty. Našimi kampaněmi oslovujeme přesně definovanou cílovou skupinu.

Co nabízíme:

Pozice Project Manager/Campaign Manager:

  • Mezinárodní pracovní prostředí s možností kariérního růstu
  • Neustálou výměnu zkušeností mezi jednotlivými kancelářemi, systém školení
  • Dynamický tým
  • Individuální odměny, soutěže a týmové eventy
  • Smlouvu na dobu neurčitou s fixním platem a štědrým bonusovým systémem
  • Práci, která vás zaručeně dostane z vaší komfortní zóny (což je moment, kdy se doopravdy posouváte dál)
  • Kancelář v centru Prahy
  • Multisport karty

Náplň pracovní pozice:

  • Zodpovědnost za vlastní cross-mediální kampaň: od návrhu struktury obsahu, přes shánění sponzorů, kteří kampaň zafinancují, až po produkční záležitosti jako je domlouvání deadlinů pro podklady, zadávání článků novinářům apod.
  • Integrace klientů (kteří kampaň zafinancují) na základě kreativního konceptu a obsahu
  • Realizace předem definovaného business plánu
  • Jednání s inluencery, klienty, specialisty

Co bys měl splňovat?

  • Nezáleží, kolik toho máš za sebou, díky systému interního školení je pozice vhodná jak pro absolventy, tak pro ty, kteří chtějí nasměrovat svou kariéru jiným směrem.
  • Jsi výřečný, nestydíš se přesvědčovat ostatní o svých názorech a nápadech
  • Jsi organizovaný, pracuješ samostatně a proaktivně
  • Neustále vyhledáváš výzvy
  • Tvoje osobnost je kombinací přesvědčivosti, komunikačního talentu, rozhodnosti, houževnatosti, iniciativnosti a kreativity
  • Vždy chceš dosáhnout cílů, které sis určil
  • Peníze jsou pro tebe motivací
  • Nevzdáváš se!
  • V každé situaci se snažíš zachovat chladnou hlavu, a ideální je pro tebe win-win řešení

Zní to dobře?!
Pošli nám své CV a začni svou kariéru v Mediaplanet.

Mediaplanet

Mediaplanet je mezinárodní společnost, která realizuje tematické kampaně pomocí multimediálních platforem prostřednictvím tzv. content marketingu.