Projektový manažer - Junior Aktuální

Enerfis s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Jsme technicko-inženýrská firma a do svého týmu hledáme juniorního projektového manažera/manažerku. Pozice je vhodná i pro absolventy případně brzy končící studenty.

Požadujeme:

  • technické vzdělání SŠ nebo VŠ (elektro nebo IT je výhodou)
  • organizovanost - umíte si zorganizovat práci, máte pořádek ve svých věcech, chodíte včas
  • ovládat cizí jazyk (stačí jeden, ostatní výhodou)
  • chuť a zájem prácovat v mladé a rychlé firmě

Nabízíme:

  • práci, která dává smysl jelikož naše služby šetří přírodní zdroje
  • odměnu odpovídající současnému trhu, výkonu a schopnostem
  • příjemnou atmosféru v kanceláři na Andělu, Praha 5
  • možnost karierního růstu v stabilně rostoucí firmě

Budete s námi organizovat dodavatele i subdodavatele, hlídat termíny, jezdit na projekty do terénu a dohlížet na jejich kvalitu. Jedná se o různorodou práci a proto byste neměli hledat stereotyp. Cca 30% času budete v terénu a mnohdy "se šroubovákem v ruce" (spíše ale s laptopem).

I po pěti letech od startu se považujeme za start-up s ambicí dále růst do celého světa. Na formality si moc nepotrpíme, ale výsledky jsou vždy na prvním místě. Občas si jdeme s firmou zajezdit na motokárách, zahrát paintball, v létě si zaplachtit nebo v zimě na hory, ale výsledky jsou vždy na prvním místě.

Pokud nemáte zkušeností a přesto cítíte, že by Vás práce mohla bavit, určitě nám dejte vědět. K dispozici Vám budou naše zkušenosti a kancelář u Anděla, Praha 5.

Tým Enerfis

Enerfis s.r.o.

Společnost Enerfis s.r.o. byla založena v roce 2011 a od svého počátku se soustředí hlavně na efektivnější využívání energií. Efektivitu při využívání energetických zdrojů chápeme jako klíč k úspěchu našich zákazníků a k tomu jim chceme naší prací dopomoci.

Enerfis s.r.o. je B2B orientovaná společnost. Mezi naše zákazníky řadíme společnosti zabývající se property managementem, facility managementem, assett managementem, developery či majitele nemovitostí. Stejně tak jsou našimi zákazníky firmy, které chtějí optimalizovat své vnitřní procesy s ohledem na minimalizaci energetické náročnosti.

Co by vás mohlo zajímat?