Senior PHP vývojář - Jihlava Aktuální

ThePay.cz, s.r.o.
Jihlava
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Senior PHP vývojář - Jihlava

Do naší jihlavské party hledáme zkušeného PHP vývojáře s ambicemi vést vlastní tým.

Vyznáš se MVC frameworcích? Znáš rozdíly mezi PHP 5.6 a PHP 7? Nebojíš se sáhnout na frontend, pokud je to potřeba? Jsi dobře organizovaný a zodpovědný? Chtěl bys řídit vlastní tým lidí? Miluješ ten pocit po dobře odvedené práci? Pak jsi možná právě ty náš člověk! Pokud znáš Laravel nebo jsi už v minulosti vedl tým, pak je to velká výhoda!

Na co se u nás můžeš těšit?

Používáme moderní PHP frameworky (Laravel, Symfony), děláme pull requesty a code reviews (BitBucket), automatizujeme deploy procesy. Data sypeme do MySQL a na frontendu většinou máme Bootstrap a jQuery.

Děláme z kanceláře přímo na náměstí a rádi spolu chodíme na obědy. Jednou za čas zajdeme na nějakou společnou akci. Máme flexibilní pracovní dobu. Pokud budeš mít zájem, můžeme ti nabídnou zvýhodněné firemní bydlení v docházkové vzdálenosti od kanclu.

Jestli jsi odhodlaný stát se důležitou součástí našeho IT a posouvat naše produkty dopředu, pak se ozvi. Určitě se nějak dohodneme!

ThePay.cz, s.r.o.

ThePay je platební brána sdružující nejpoužívanější platební metody na českém internetu. Na jedné straně jedna služba, jedna implementace na webové stránky a jedna smlouva, na straně druhé pohodlné placení skrze mnoho platebních metod.

Co by vás mohlo zajímat?