iOS Developer (Czech speaking) Aktuální

Praha, Praha 7 Zaměstnanec Full-time, Part-time

Jsme Etnetera Mobile, mobilní & VR divize české vývojářské firmy Etnetera a.s. Parta kluků, jejichž průměrný věk je 27 let. Fanoušci design thinkingu, agilu a pečlivého testování. Doufáme, že i tví budoucí kolegové. Jak to poznat? Udělej si náš fofr test!Check & list vzájemné chemie:

 • Chceš programovat v v nejmodernější jazycích (Swift) na velkých mezinárodních projektech. 
 • Baví Tě, když je tvoje práce vidět. Máme za sebou technologicky náročný vývoj sázkové aplikace pro Fortunu, graficky vymazlenou tabletovou aplikaci pro podporu prodeje Škoda Auto nebo aplikaci O2 TV. Dostaneš se lidem do kapes, rukou  i hlav – naše aplikace mají přes 20 milionů stažení.
 • Žiješ pro (mobilní) technologie a nebojíš se novinek.  Chceš si v práci zkoušet programováni pro chytré hodinky, televize, Chromecast, augumentovanou a virtuální realitu
 • Rád se učíš. Protože je pro nás vzdělávání zásadní týmová hodnota, pořádáme interní i externí eventy zaměřené na sdílení know-how. Chceme, aby ses jich účastnil s námi. 
 • Jsi zaměřený nejen na  kvalitní výsledek výkon, ale i na samotný proces. Budeš s námi dělat codereviews a obhajovat svůj kód. Ty & my. Těš se na:

 • Výplatu na účet, jasně. Stravenky, Multisportku, příspěvek na jazykové vzdělávání a další benefity, ze kterých si vybereš dle své preference. Počítač a telefon, který si vybereš. Polohovací stůl, sluchátka, externí monitor, všechno pro tvůj maximální komfort. 
 • Velkou porci vzdělání. Pravidelně spolu vyrážíme na meet-upy mobilních vývojářů mDevTalk, které s Avastem a Ackee spoluorganizujeme. Jsme partneři konference mDevCamp a součástí skupiny Etnetera Group, která pořádá festival exponenciálních technologií Future Port Prague. Náš tým pořádá Etnetera Mobile Academy.
 • Příjemnou atmosféru v kanclu. Potřebuješ relax? Pozoruj 5 minut rybičky, podrbej pod stolem psa svého kolegy nebo upusť páru u NHL na Xboxu. 
 • Zdravou dávku svobody. Naše vztahy stojí na důvěře. Proto není problém se domluvit na home officu, zkrácených úvazcích nebo dalších individuálních požadavcích. 
 • Jedinečnou kulturu plnou společných zážitků, na úrovní týmu i firmy. Pravidelně spolu snídáme, vyrážíme na hory nebo ferraty, grilujeme ve Stromovce. Nekončíme u vánočního večírku nebo firemních narozenin. V létě výroba pořádá DevDay, v září jezdíme na Offline, na podzim plesáme

   

  Spoj se s námi:

  Více o Etnetera a.s.
  Etnetera a.s. vyvíjí a provozuje technologicky inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Etnetera je hrdým členem Etnetera Group. V případě zájmu o spolupráci, se na vás těšíme u nás v Holešovicích nebo pište na vitej@etnetera.cz.


  Tvoř & Boř

  Zbourej stereotypní představy o programátorech. Nabízíme ti kreativní práci, která má smysl.

  Sex & Drogy

  ...Ti v pracovní době nenabídneme. Přesto zažiješ rock'n'roll. Zapomeň na příručky procesního řízení a korporátní styl jednání.

  Učit se & Učit se & Učit se

  Pro vývoj používáme open source řešení. Znalosti sdílíme mezi sebou i v komunitách. Inovujeme, abychom ustáli změny trendů na trhu.

  Dort & Třešnička

  Nestačí nám splnit zadání. Klienti si váží důležitých detailů, které k výsledku přidáváme. Zrealizuj s námi svoje nápady.

  Smích & Hřích

  Ironie, sarkasmus, politicky nekorektní humor? O pravidelný přísun hříšné zábavy se stará náš politruk Pajda. Podívej se na náš YouTube kanál!

  Klient & Ty

  Budujeme dlouhodobý vztah s klientem. Stojíme mu po boku, když lítají třísky. Sedíme u něj část své pracovní doby.

  Multi & Kulti

  Protože nemáme genderové, rasové, národnostní, sexuální, náboženské ani jiné předsudky, je náš kolektiv přepestrý.

  Home & Office

  Píchačky u vchodu nehledej. Tvá pracovní doba závisí na dohodě s týmem. Užij si volnost a důvěru od první chvíle.

  Běh & Naboso

  Přijeď do práce na kole nebo se pojď před obědem proběhnout. Fandíme sportu i chození naboso. Netrap se v kravatě a polobotkách.

  #zmrdfree

  Aktuální nabídky práce

  Android Developer

  Etnetera a.s.
  Praha Praha 7 Full-time
  Part-time

  iOS Developer (Czech speaking)

  Etnetera a.s.
  Praha Praha 7 Full-time
  Part-time

  Tester bez hranic

  Etnetera a.s.
  Praha Prague 7 Full-time

  PHP Developer - Jihlava

  Etnetera a.s.
  Jihlava Internship
  Externě

  iOS Developer (English speaking)

  Etnetera a.s.
  Praha Prague 7 Full-time
  Part-time

  Senior Sales Manager/New business development

  Etnetera a.s.
  Praha Prague 7 Full-time

  Novinky od Etnetera a.s.

  Kde nás můžete najít

  Jankovcova 1037/49
  Praha 7

  vitej@etnetera.cz