Social Media Specialist - Hledáme posilu Current

Besocial s.r.o.
Praha
Employee
Full-time

Do naší agenturní smečky hledáme na full-time social media specialistu se zkušeností na obdobné pozici 1 – 2 roky s nástupem co nejdříve.

Besocial, těší nás

Social je pro nás činnost, se kterou jsme začínali, ale jak postupem času začali přibývat klienti, začali jsme se věnovat i ostatním marketingovým kanálům. Ve firmě tedy uvidíš, jak kolegové realizují například katalogy pro sportovní značky, grafickou identitu pro cestovku, přípravu voiceoveru pro TV reklamu, focení pro social, natáčení videí pro klientův Youtube kanál a vývoj neotřelých digitálních formátů pro alkoholové značky. Nudit se tedy u nás určitě nebudeš a bude prostor i pro tvé vlastní nápady.

Co budeš mít ve smečce na starosti?

-          vytvářet obsah pro sociální sítě našich klientů 

-          tvořit reklamy v Ads Manageru

-          Komunikovat s  fanoušky

-          podílet se na přípravě a implementaci kampaní

-          následně to všechno vyhodnocovat v rámci reportů

Co bys měl/a splňovat, aby si stal/a členem smečky?

-          mít zkušenost na obdobné pozici 1 – 2 roky, ať už v digitální agentuře nebo přímo u brandu

-          mít zkušenosti s Facebook bussiness managerem

-          kreativita ti není úplně cizí a nebojíš se zapojit v brainstormingu

-          mezi tvé skills se řadí i copywriting a dobrá znalost angličtiny

-          Celkově bys měl/a mít povědomí o fungování digitálního světa, ale samozřejmě počítáme s tím, 
           že tě i spoustu věcí doučíme :)

Naše kanceláře máme v marketingovém Silicon Valley aka v Holešovicích a samozřejmě jsme dog-friendly. Nejsme jen „skvělý mladý kolektiv“, jsme smečka, a v jako takové je to občas divočina, žádná korporátní nuda. Těšit se můžeš třeba na společné grilovačky na střeše nebo pravidelné snídaně v rámci našich vzdělávacích sessions.

Těšíme se na tvůj životopis a vidíme se u nás v Holešovicích!

Besocial s.r.o.

Jsme digitální agentura, pomáháme klientům být vidět, komunikovat s fanoušky a v neposlední řadě také vydělávat.

Marketing sociálních sítí
Poskytneme Vám kompletní servis v oblasti sociálních medií. Prvním krokem je vypracování analýzy současného stavu, či analýza konkurence. Dále po konzultaci s Vámi připravíme komunikační strategii a návrhy pro Vaše fungování na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Foursquare). Naučíme Vás využívat plný potenciál těchto systémů a v případě, že se nechcete sami zabývat správou profilu – zajistíme tuto činnost za Vás.

Internetový marketing
PPC reklama
Zajistíme PPC reklamy na Googlu, Seznamu či Facebooku. Od přípravy až po monitoring Vaší kampaně.
SEO + SEM
Vaši webovou stránku zoptimalizujeme tak, aby získala výhodnější pozici ve vyhledávačích a přivedeme Vám tak více zákazníků a budoucích partnerů.

Tvorba webu
Připravíme Vaši firemní prezentaci, mikrostránky zaměřené na Vaše produkty a také jsme schopní vytvořit web na míru pro Vaše webové projekty a aktivity.

Tvorba eshopů
Chcete využívat sílu eshopu jako prodejního kanálu? Pracujeme s vlastním osvědčeným systémem a spolehlivými grafiky, kteří učiní Váš eshop opravdu zajímavým.

Tvorba internetových a mobilních aplikací
Navrhujeme, tvoříme a spravujeme dnes velmi využívané aplikace a to nejen pro prostředí Facebooku. Problémem pro nás nejsou ani populární mobilní aplikace pro systémy Android, IOS či Windows Phone. Díky aplikacím můžete pořádat soutěže, tvořit si na FB nové záložky nebo používat propracované systémy na webových stránkách. Navíc poskytujeme plnou podporu bezpečnostních certifikátů.

Copywriting
Vaše weby naplníme neotřelým obsahem. Připravíme PR článek, či vymyslíme poutavý reklamní slogan.

Grafika
Grafika je základem každé webové stránky, proto spolupracujeme pouze s pečlivě vybranými a spolehlivými grafiky. Grafické práce tvoříme přesně dle Vašeho zaměření a zadání a nepoužíváme hotové šablony, tudíž budete s naší grafikou opravdu originální. Bannery, plakáty, samolepky ani jiné grafické práce pro nás nejsou problém.

Naše speciality a doplňkové služby
Naučíme Vás efektivně využívat google docs.
QR kódy se v poslední době stávají stále oblíbenější pomůckou, ukážeme Vám jak je tvořit a používat.

What might also interest you