Back-end Developer: Klienti ze Silicon Valley a technologické výzvy. Current

WDF
Praha
Employee
Full-time

Hledáme nové členy týmu - programátory, kteří se nebojí  opravdových technologických výzev ve vývoji globálních aplikací. Můžeš se podílet i na vývoji aplikací pro startupy ze Silicon Valley a na zajímavých projektech pro klienty z UK, Norska, Švédska, Malajsie a samozřejmě ČR. Nástup je možný na full-time pracovní poměr nebo na ŽL.

Pošli nám své CV, stav se u nás na kafe - seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel(a) a nastartujme vzájemnou spolupráci!

Koho hledáme?

Zodpovědného kolegu, se kterým se budeme rádi setkávat v práci i mimo ní a který nám pomůže nejen rozvíjet stávající projekty, ale bude přinášet i nápady do nových projektů. Můžeš, ale ani nemusíš, být v kontaktu s klientem nebo spolupracovat s našemi pobočkami v San Franciscu a Oslu - záleží  jen na Tvých ambicích.

Očekáváme analytické myšlení, zodpovědnost, komunikaci v anglickém jazyce a zkušenosti s vytvářením větších projektů v programovacím jazyce Python/PHP s použitím databází SQL se znalostí HTML5, CSS3, JS a verzovacích systémů (git). Výhodou, nikoliv však podmínkou je znalost linuxu, Bootstrap, NodeJS, ReactJS. 

Co nabízíme na oplátku?

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem

  • práci v přátelském a rozmanitém kolektivu

  • prostor pro odborný a kariérní růst

  • práci zejména na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou

  • sickdays po zapracování a podle dohody

  • kvalitní kávu, občerstvení - snídaně a svačiny během pracovní doby, grilovačky, narozeninové dorty i palačinkové pátky

  • možnost navštěvovat  2x týdně fitness a cvičit s osobním trenérem

  • mobil s neomezeným voláním a SMS vč. 20 GB dat

  • moderní kancelář v centru Prahy u metra Karlovo nám. a Národní třída

 

Jestli se chceš přesvědčit na vlastní oči, mrkni na náš Instagram, kde najdeš fotky ze zákulisí, grilovaček a společných snídaní nebo koukni na naši práci na Facebooku

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám své CV společně s portfoliem projektů a stav se u nás na kafe. Seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel a nastartujme vzájemnou spolupráci!

 

WDF

We are digital design, development and marketing specialists who turn ideas and business requirements into digital solutions. And we’re always looking for new challenges.

For clients ranging from startups to multinational companies, we’ve developed and launched stunning websites and cutting-edge apps with innovation and the latest digital technology. Along with that, we’ve founded five startups and won numerous awards for our work. And we don’t plan on slowing down.

What might also interest you