Front-end Developer - klienti ze Silicon Valley Current

WDF
Praha
Employee
Full-time, External collaboration

Již od roku 1999 sbíráme zkušenosti nejen ve vývoji a provozu webových a  mobilních aplikací pro klienty z ČR i zahraničí. Nejsme těžkopádná korporace ani nový nejistý Startup. Jsme stabilní firma s atraktivní kanceláří v centru Prahy.

Hledáme nové členy týmu - front-end developery, kteří se chtějí podílet na řešení opravdových technologických výzev ve vývoji globálních aplikací. Hledáme někoho, kdo bude navrhovat a programovat uživatelská rozhraní, která zpřístupní naše aplikace jejím uživatelům.

Můžeš se podílet jak na vývoji aplikací pro startupy ze Silicon Valley, tak i na zajímavých projektech pro klienty z UK, Norska, Malajsie a samozřejmě ČR. Nástup je možný ihned na full-time pracovní poměr nebo na ŽL.

Pošli nám své CV, stav se u nás na kafe - seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel a nastartujme vzájemnou spolupráci!

Koho hledáme?

Zodpovědného kolegu, se kterým se budeme rádi setkávat v práci i mimo ní a který nám pomůže nejen rozvíjet stávající projekty, ale bude přinášet i nápady do nových projektů. Můžeš, ale ani nemusíš, být v kontaktu s klientem nebo spolupracovat s naší pobočkou v Oslo nebo San Franciscu - záleží  jen na Tvých ambicích.

Budeš se podílet na vývoji aplikací a členem produkčního týmu se zaměřením na javascript, reactjs, react native, reduxjs, výhodou typescript.

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem

  • práci v přátelském a rozmanitém kolektivu

  • prostor pro odborný a kariérní růst

  • práci zejména na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou

  • home office a sickdays po zapracování a podle dohody

  • kvalitní kávu, občerstvení - snídaně a svačiny během pracovní doby, grilovačky, narozeninové dorty

  • možnost navštěvovat fitness a cvičit s osobním trenérem

  • mobil s neomezeným voláním a SMS vč. 12/20 GB dat

  • moderní kancelář v centru Prahy u metra Karlovo nám a Národní třída

 

Jestli se chceš přesvědčit na vlastní oči mrkni na náš Instagram, kde najdeš fotky ze zákulisí, grilovaček a společných snídaní, nebo se mrkni na naši práci na Facebooku.

Pokud Tě nabídka zaujala pošli nám své CV společně s portfoliem projektů a stav se u nás na kafe. Seznamíme Tě s projekty, které by jsi rozvíjel - nastartujme vzájemnou spolupráci!

WDF

We are digital design, development and marketing specialists who turn ideas and business requirements into digital solutions. And we’re always looking for new challenges.

For clients ranging from startups to multinational companies, we’ve developed and launched stunning websites and cutting-edge apps with innovation and the latest digital technology. Along with that, we’ve founded five startups and won numerous awards for our work. And we don’t plan on slowing down.

What might also interest you