Linux administrátor do firmy, která spojuje rozdílné Current

Etnetera a.s.
Praha 7
Employee
Full-time

Jsme Etnetera a doslova spojujeme svět. Třeba tím, že se informace od manažerů dostanou k zaměstnancům nebo od firem k zákazníkům. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme totiž komunikační a obchodní platformy. Konkrétně třeba klientské portály, intranety, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace.

Orosilo se ti čelo při zmínce o komunikaci? Neboj, nehledáme člověka s prořízlou pusou a rétorickými dovednostmi. V tvém případě více oceníme bystrou mysl a technické znalosti.Jakého parťáka chceme do našeho týmu adminů?

 • Pojmy jako Tomcat, MySQL, Mongo, Redis nebo haproxy by ti neměly znít jako názvy japonských vesnic. Samozřejmě nehledáme Supermana a neočekáváme brilantní znalost všech těchto nástrojů. Postačí, když budeš ovládat aspoň jeden, zbytek tě naučíme.
 • Máš-li povědomí o nástrojích Jenkins a Ansible a je pro tebe stejně jako pro nás zajímavá automatizace správy serverů, jsi náš člověk.
 • Pokud ukládáš logy místo do souboru do  Elastic Stacku  a co jde to s rozmyslem strčíš do kontejneru a spustíš v Dockeru, vysloužíš si u nás nejen uznalé poplácání po rameni, ale téměř jisté přijetí ;).
 • Práce pro tebe není jen místem, kam si denně chodíš odsedět svých osm hodin, ale třeba i příležitostí potkat nové lidi. Hledáme člověka, který mezi nás zapadne a stane se součástí našeho pestrého týmu.Co ti můžeme nabídnout? 

 • Finanční ohodnocení v rozsahu 35 000–60 000 Kč
 • Volbu tvé další cesty Etneterou
 • Můžeš být u vzniku nových řešení pro naše klienty a postavit je od začátku na zelené louce v Project týmu.
 • Možná je tvůj pohled na věci odlišný, pak tvé kroky mohou následovat do našeho bezpečnostního (CSIRT) týmu.
 • Předchozí body jsou pro tebe divočina a naopak je ti bližší dlouhodobá spolupráce s klientem a postupný rozvoj stávajícího projektu? Pak je tu Operation tým.  
 • Pořád se nikde nevidíš? Baví tě víc infrastruktura, sítě, datová centra, Cloudy? Pak je tu pro tebe příležitost pomoc při správě pár racků plných HW a naším VDC a cloudovými službami (jsme účastníky projektu OpenNebula.org, využíváme AWS, MS Azure atd).
 • Možnost zavádět nové věci a postupy


A kromě práce jsou ti k dispozici:

 • Možnosti svobody a vlastní volby. 
 • Necháme na tobě, zda v případě deštivého počasí půjdeš do práce, nebo pro tentokrát zvolíš práci z domova. 
 • U nás si můžeš vybrat značku a model svého notebooku i to, do jaké pozice si nastavíš svůj polohovatelný stůl. 
 • Kdy přijdeš do práce a kdy odejdeš.
 • Chápeme, že život není jen o práci. My ti jej obohatíme díky příspěvkům na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo jazykové vzdělání. Stravenky jsou samozřejmostí.
 • Nevyčerpatelná studnice vzdělávání a nových poznatků. Nové znalosti můžeš načerpat nejen na seminářích nebo workshopech, které si vybereš, ale i na pravidelném vnitrofiremním TechLunchi, kdy nad pizzou diskutujeme o nových trendech v návrhu aplikací.
 • Inspirativní prostředí plné zajímavých lidí a zábavy. Naše kanceláře v Holešovicích oplývají nejen komfortními a vizuálně zajímavými prostory, ale hlavně lidmi, které stojí za to poznat. A tuto příležitost určitě budeš mít díky řadě akcí, na kterých se mimo práci rádi potkáváme.
 • Podpora sportu u nás není jenom o Multisportce, sport máme opravdu rádi. Máme sprchy v prostorách Etnetery, takže můžeš ráno přijet na kole, nebo si přes poledne zaběhat.


Rozbušilo se ti při čtení této nabídky srdce nadšením, ale cítíš, že nemáš dostatek profesních zkušeností? I přesto se k nám stav na kafe, probereme, co se s tím dá dělat.

Etnetera není obyčejná firma. Naši zaměstnanci ji popisují takto:


Na Etneteře je příjemné, že když člověk přijde po náročném koncertě druhý den ráno pozdě do práce, může se kolegům pochlubit místo toho, aby se jen styděl za svoje pytle pod očima.” (Václav, programátor a databázista)


Pamatuju si, že u prvního pohovoru se mě můj nynější teamleader ptal, co všechno umím. Já mu naplacato řekl, že toho moc není, ale že jsem schopnej se naučit, co je potřeba. Do marketingu jsem pak zaplul přirozeně a na škole si ho nakonec zapsal jako vedlejší specializaci. Nevím, jestli je to pro mě konečná stanice, ale je skvělý, že tady mám možnost to zjišťovat a zkoušet, experimentovat a improvizovat.” (Petr, marketing specialist)


V Etneteře nic a nikdo nebrání tomu, abyste si v poledne obuli běžecké boty a šli se proběhnout podél Vltavy. Podobných nadšenců je tu dost.” (Jan, teamleader a programátor)


Víc o svých budoucích kolezích si můžeš přečíst v seriálu #spojovatrozdilne na Facebooku. 

Už se u nás vidíš? Neváhej poslat svůj životopis, už se Tě nemůžeme dočkat!


Etnetera a.s.

Etnetera a.s. vyvíjí a provozuje technologicky inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Etnetera je hrdým členem Etnetera Group. V případě zájmu o spolupráci, se na vás těšíme u nás v Holešovicích nebo pište na vitej@etnetera.cz.


Tvoř & Boř

Zbourej stereotypní představy o programátorech. Nabízíme ti kreativní práci, která má smysl.

Sex & Drogy

...Ti v pracovní době nenabídneme. Přesto zažiješ rock'n'roll. Zapomeň na příručky procesního řízení a korporátní styl jednání.

Učit se & Učit se & Učit se

Pro vývoj používáme open source řešení. Znalosti sdílíme mezi sebou i v komunitách. Inovujeme, abychom ustáli změny trendů na trhu.

Dort & Třešnička

Nestačí nám splnit zadání. Klienti si váží důležitých detailů, které k výsledku přidáváme. Zrealizuj s námi svoje nápady.

Smích & Hřích

Ironie, sarkasmus, politicky nekorektní humor? O pravidelný přísun hříšné zábavy se stará náš politruk Pajda. Podívej se na náš YouTube kanál!

Klient & Ty

Budujeme dlouhodobý vztah s klientem. Stojíme mu po boku, když lítají třísky. Sedíme u něj část své pracovní doby.

Multi & Kulti

Protože nemáme genderové, rasové, národnostní, sexuální, náboženské ani jiné předsudky, je náš kolektiv přepestrý.

Home & Office

Píchačky u vchodu nehledej. Tvá pracovní doba závisí na dohodě s týmem. Užij si volnost a důvěru od první chvíle.

Běh & Naboso

Přijeď do práce na kole nebo se pojď před obědem proběhnout. Fandíme sportu i chození naboso. Netrap se v kravatě a polobotkách.

#zmrdfree

What might also interest you