Junior .NET Developer pro Inveo! ⌨ Current

inveo
Praha
Employee
Full-time

Hledáme developera! Zn.: .NET
(nabízíme i seniorskou pozici)

  • Hledáš práci mimo korporát, ve stabilní a příjemně velké firmě, kde Ti budou kolegové i vedení naslouchat?
  • Chceš pracovat v moderním officu v Karlíně? (..a ten je od února 2017 ještě více cool :)
  • Jsme Inveo – 10 let zkušeností, 40+ zaměstnancůmladý teamdesítky klientů (L'Oréal, J&T, Astratex, Asko, Alpine Pro, Sparkys, Teta Drogerie...).
  • Vyvíjíme vlastní produkt Mailforce.cz a nedávno jsme se na TechCrunch v San Franciscu úspěšně prezentovali projektem Mailytics.io. Tyto produkty plánujeme dále rozšiřovat o další funkcionality, zejména v oblastích analýzy dat a automatizace.

Co od Tebe vyžadujeme?

  • základní znalost vývoje v prostředí .NET a ASP.NET, C#, SQL a JavaScript
  • základní znalost vývojového prostředí Visual Studio
  • alespoň pasivní znalost AJ (na úrovni čtení technické dokumentace)
  • analytické a logické myšlení, zodpovědnost a pečlivost
  • zájem o nové IT technologie
  • znalost češtiny nebo slovenštiny na vysoké úrovni

Co může být Tvojí výhodou?

  • zkušenost s Microsoft SQL Server a T-SQL
  • znalost ASP.NET MVC, Web API, Entity Framework, popř. dalších frameworků
  • znalost nějakého JavaScript frameworku (jQuery, AngularJS, ...)

Jaká bude Tvá pracovní náplň?

  • vývoj a údržba webových aplikací v prostředí ASP.NET
  • optimalizace existujících řešení
  • součinnost při návrhu řešení a odhadu náročnosti

Co nabízíme?

  • odpovídající a motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • benefity (sick days, předplacená benefitní karta atd.)
  • práci v mladém a pohodovém kolektivu (většina kolegů 20-30 let)
  • zvýhodněný firemní tarif
  • zvýhodněný vstup do luxusního fitness
  • možnost stále se učit něco nového, předávání znalostí mezi členy týmu, podporu vzdělávání
  • nové prostorné klimatizované kanceláře v Karlíně (Křižíkova)
  • relax místnost (ping-pong, XBOX), grilovačky na terásce
  • firemní akce, teambuilding, sport i zábava

Zaujala Tě naše nabídka? Tak neváhej a napiš! :)

inveo

Inveo.cz je specialistou v prodeji na Internetu s více než desetiletou působností na českém online trhu. Specializujeme se na zajišťování komplexních full-service služeb nejen v oblasti eCommerce.

What might also interest you