Osahávač (Java Developer Junior) Current

Etnetera a.s.
Praha 7
Employee
Full-time

Etnetera hledá deset šikovných prstů (s tolerancí ±1), které si troufají tvořit čistý kód v Javě a chtějí si osahat nové technologie i svobodu vyváženou osobní zodpovědností. Nezáleží na tom, jestli máš hlavu ověnčenou titulem nebo otlačený zadek ze židle předchozího zaměstnavatele. Stačí nesedět s rukama v klíně!
Co všechno budeš mít ve svých rukách? 

  • Menší projekty. Nestresuj se prací na “velkých mezinárodních klientech”. Osahej si technologie a získej sebevědomí na zadáních, které pro tebe budou “tak akorát”. Poznáš životní cyklus projektu i nekorporátní prostředí svobodné firmy.
  • Moderní technologie. Java 8, Scala, REST, MongoDB, SQL, Spring, Kotlin, Elastic, Groovy, Git  atd., to jsou naše oblíbené ingredience. Přizpůsobujeme se aktuálním trendům a rádi si rozšiřujeme obzory. Můžeš přičichnout i k funkcnionálnímu programování. Záleží na tobě, jak hluboko se zapojíš. 
  • Kompas ke své budoucnosti. Sám si vybereš, jakým směrem se vydáš. Chceš řešit integrace na API, nákupní košíky, prohledávání katalogů, data o klientkách nebo komunikaci s klientem? U nás je prostor to postupně zjišťovat. 
  • Pizzu. Ta je symbolem pravidelného pátečního TechLunche, kde si vyměňujeme zkušenosti s novinkami. Vzdělávání je pro nás důležité, proto vytváříme pracovní skupiny (ElasticSearch, Scala, SpringBoot...) nebo se účastníme různých školení. Taky máme americkou kolegyni Ann, ke které můžeš chodit na angličtinu. 


 

Co a koho budeš mít po ruce?  

  • Svého teamleadera, který Ti bude dávat pravidelný feedback na Tvoji práci. 
  • Technického garanta, který s Tebou budě dělat code reviews a pomáhat Ti se zaučením v projektu. Netrap se v roli samouka. 
  • Kolegy i kolegyně, kteří ocení tvou iniciativu i kreativní myšlení a nevadí jim, když jim koukáš pod ruce. Stejně je potěší i tvoje zapojení do sportovních nebo gastronomicko-kulturních zážitků [čti volejbal, badminton, obědy & pivo]. 
  • Sexy hračky jako virtuální realitu nebo 3D tiskárnu. Zážitky v podobě festivalu FuturePort Prague, který pořádáme, nebo firemních soutěží (např. Kódohraní, IoT Challenge nebo šifrovačky).
  • Zdravou dávku svobody. Nebudeme kontrolovat čas tvého příchodu ani počet vypitých kafí. Naše vztahy stojí na důvěře. Proto není problém se domluvit na home officu nebo dalších individuálních požadavcích. 
  • Jedinečnou kulturu plnou společných zážitků. Nekončíme u vánočního večírku nebo firemních narozenin. V létě výroba pořádá DevDay, v září jezdíme na Offline, na podzim plesáme a vyrážíme na Kódohraní. 

Nevíš, jestli na to máš? Chceš znát víc detailů? Potřebuješ zkrácený úvazek? Ozvi se nám a společně na to přijdeme. Etnetera a.s.

Etnetera a.s. vyvíjí a provozuje technologicky inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Etnetera je hrdým členem Etnetera Group. V případě zájmu o spolupráci, se na vás těšíme u nás v Holešovicích nebo pište na vitej@etnetera.cz.


Tvoř & Boř

Zbourej stereotypní představy o programátorech. Nabízíme ti kreativní práci, která má smysl.

Sex & Drogy

...Ti v pracovní době nenabídneme. Přesto zažiješ rock'n'roll. Zapomeň na příručky procesního řízení a korporátní styl jednání.

Učit se & Učit se & Učit se

Pro vývoj používáme open source řešení. Znalosti sdílíme mezi sebou i v komunitách. Inovujeme, abychom ustáli změny trendů na trhu.

Dort & Třešnička

Nestačí nám splnit zadání. Klienti si váží důležitých detailů, které k výsledku přidáváme. Zrealizuj s námi svoje nápady.

Smích & Hřích

Ironie, sarkasmus, politicky nekorektní humor? O pravidelný přísun hříšné zábavy se stará náš politruk Pajda. Podívej se na náš YouTube kanál!

Klient & Ty

Budujeme dlouhodobý vztah s klientem. Stojíme mu po boku, když lítají třísky. Sedíme u něj část své pracovní doby.

Multi & Kulti

Protože nemáme genderové, rasové, národnostní, sexuální, náboženské ani jiné předsudky, je náš kolektiv přepestrý.

Home & Office

Píchačky u vchodu nehledej. Tvá pracovní doba závisí na dohodě s týmem. Užij si volnost a důvěru od první chvíle.

Běh & Naboso

Přijeď do práce na kole nebo se pojď před obědem proběhnout. Fandíme sportu i chození naboso. Netrap se v kravatě a polobotkách.

#zmrdfree

What might also interest you