Backend a frontend vývojář (Go, Python, PHP, Java, React.js, Angular, atd.) Current

Hanaboso
Hradec Králové
Employee
Full-time, Part-time

Hledáte uplatnění v IT? My zase hledáme posily pro náš tým.
Jsme dynamická a rychle se rozvíjející firma, zaměřená na vývoj webových služeb a budování škálovatelné servisní a mikroservisní infrastruktury. Pracujeme na projektech s celosvětovým dosahem.

Hledáme kolegy pro vývoj serverových aplikací i frontendu. Vyvíjíme v PHP, Node.js, Go, Python, Java. Frontend převážně v React.js nebo Angular 2.

Není třeba ovládat vše. Pokud jsi už v některém z uvedených jazyků dobrý, výborně! Jsi začátečník? Ani to nevadí, pokud tě tyto technologie zajímají. Dáváme přednost zájmu a ochotě něco budovat a něco nového se při tom naučit.

Dále hledáme administrátory serverů, databázové specialisty a softwarové analytiky. Nabízíme práci na HPP, ČPP, volnou pracovní dobu, možnost částečně pracovat z domu, moderní kanceláře, relax zónu s ping pongem, kulečníkem a šipkami. Máme mladý a pohodový tým, nepracujeme v korporátním prostředí.

Sídlíme v, nových kancelářích, Hradci Králové - pěšky 5 minut od hlavního nádraží. Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli CV, nebo zavolej a sejdeme se u nás.

Hanaboso

Jsme relativně mladá firma, ale naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Založení firmy předcházela léta spolupráce při zakázkách na vývoji webových aplikací. Firma vznikla s cílem vybudovat stabilní tým a zázemí pro realizace zakázek většího rozsahu. Díky spokojenosti našich klientů jsme dokázali relativně rychle vyrůst do současné podoby. Čím se zabýváme Největší podíl našich služeb představuje poskytování outsourcingu vývojářských prací. Kromě vývoje aplikací se soustředíme především na pomoc s budováním servisní infrastruktury a automatizací procesů. Za tím účelem postupně vytváříme nástroje, které přináší vysokou přidanou hodnotu našim klientům.

What might also interest you