React developer pro globální startup Current

Smartsupp
Brno
Employee with opportunity to gain a share
Full-time

O nás

Pokud nechceš být pouze špendlík v kupce sena, tak jsi na správném místě. Jsme tým nadšenců a makáme na globálním SaaS (software as a service) v Brně. Smartsupp je chat, který používá každý měsíc přes 300 milionů návštěvníků. Jsme too malé chatovací okénko, co vidíš často na webech a eshopech. Navenek může působit jednoduše, ale skrývá se za ním rozsáhlý produkt, na kterém jsme strávili již 5 let vývoje a tvrdé práce. Mezi naše zákazníky patří e-shopy, startupy i velké firmy, jako jsou Česká Pojišťovna, Seznam.cz nebo Slevoking.cz. Zákazníky máme od Kolumbie přes Německo po Taiwan. V Česku jsme jednička na trhu. Nakopli jsme ovšem i globální expanzi a vyšvihli se na pozici třetího nejpoužívanějšího chat řešení v Evropě.

Na čem u nás budeš pracovat?

Budeš vyvíjet revoluční chat bot rozhraní a posouvat vpřed celé odvětví zákaznické péče. Smartsupp zákazníci každý měsíc uskuteční milion konverzací s jejich návštěvníky. Chat bot bude zákazníkům odpovídat na základní dotazy, což odlehčí práci živým pracovníkům zákaznické podpory. Můžeš tak jasně vidět výsledky tvojí práce a jak pomáhá desítkám tisíc firem po celé Evropě, které nyní používají Smartsupp chat.

Používáme moderní technologie, které prošly zkouškou ohně. Většina stacku je Javascript. Frontend webové aplikace kódujeme v Reactu. Backend je postavený Node.js, MongoDB a Ansible. Servery běží na AWS (Amazon Web Services). Na pár místech na backendu používáme PHP/Nette (vždy se najde nějaký legacy code :) CDN jsme svěřili CDN77, monitoring řešíme přes Datadog.

Jsme menší a flexibilní tým, proto u nás nehledej žádné složité procesy ani korporátní buzzwordy. Pro task management používáme Trello a pro komunikaci v teamu Slack.

Co bys měl umět?

 • Máš zkušenosti s React JS
 • Výhodou je znalost standardu ES6 a TypeScriptu

Proč se ti u nás bude líbit?

 • Získáš zkušenosti z první ruky jak to funguje v rychle rostoucím globálním tech startupu.
 • Místo v mladém, mezinárodním týmu (nejmladšímu členovi je 22 a nejstaršímu 37 let)
 • příjemná atmosféra, žádná byrokracie, ani korporátní bullshit a k tomu spousta příležitostí
 • Neomezený přísun domácí Smartsupp slivovice a dobrého rumu, kterými zapíjíme každou novou pětistovku paid users.
 • spousta benefitů, budget pro sebevzdělávání, lekce angličtiny, pravidelné týmové párty, MultiSport karta a různé sportovní akce (squash, fotbal, paintball, wakeboarding, lyže)
 • Kanceláře v centru Brna se spoustou dobrých restaurací v okolí

Smartsupp v číslech

 • 5 let od spuštění
 • 14 členů týmu
 • Smartsupp chat vidí na webu každý měsíc 300 milionů návštěvníků
 • V 90 zemích světa používá Smartsupp celkem 58 000 webů
 • Mrkni na náš web pro více informací (založení účtu je zdarma)

Máš zájem makat pro Smartsupp?

Rádi ti osobně představíme Smartsupp a technologie, které používáme. Napiš proč u nás chceš makat, pošli tvoje portfolio, LinkedIn nebo životopis.
 

Smartsupp

We are a bunch of enthusiasts building a global tech startup from Brno, Czech Republic. Smartsupp is one of the most popular chat solutions in Europe with 54 000 companies actively using us. Join our team to build the future of online communication.

We get it — you don’t want to be a needle in a haystack. We don’t want that for you, either. Luckily for you, you’re in the right place. We’re a small (but growing) bunch of enthusiasts building a global technology startup!

Smartsupp allows companies to start a personal conversation with their customers. We are the most popular chat of Czech, Polish and Hungarian e-shops and the third largest in Europe. Smartsupp chat is seen by 300 million visitors across the internet each month.

This year we are working on integration with Facebook Messenger and we are preparing to launch a chat bot. Work with us and build awesome stuff!
 

What might also interest you