Java developer wanted! Current

CloseIT
Brno
Employee
Full-time, Part-time


Ty - Java developer, který ovládá Spring nebo JavuEE. Chytrý a komunikativní.

My - Malá, ale živá firma mezinárodního rozsahu, zabývající se vývojem software, bussiness inteligencí, automatizací IT struktury a procesů. Progresivní a štědře odměňující.

Tak co, padneme si do oka?

Co si budeme nalhávat, pracovní portál je tak trochu seznamka, a my doufáme, že tu potkáme toho pravého. Zaměstnance, který zapadne do naší party.

Jsme CloseIT a naším hlavním cílem je uzavírat mezeru mezi potřebami businessu a IT službami. Našimi klienty jsou převážně banky a my se vyžíváme v tom, tvořit jim řešení přímo na míru. Abychom v tom mohli být ještě lepší, hledáme posilu.

Člověka, který:

 • Je eso v Javě, Springu anebo Javě EE. Pokud „eso“ není zrovna slovo, kterým by se označil, oceníme i ambice a snahu učit se novým věcem

 • Se orientuje v Linuxu

 • Rovněž oceníme, pokud se přátelí s databázemi a ETL procesy

 • Domluví se anglicky

 • Je kreativní a má tvůrčí potenciál

 • Cítí se jako ryba ve vodě, pokud je sám, i pokud pracuje s ostatními kolegy

 • Má touhu rozvíjet sebe, tým i projekty

Co konkrétně u nás bude dělat?

 • Pracovat na vývoji softwaru, a to nejen vlastního, ale rovněž pro naše klienty

 • Přicházení na kloub softwarovým hádankám

 • Pracovat na vývoji komponent pro Atlasssian JIRA a Confluence

Jsi to ty? Pokud ano, chceme Tě! A ty určitě budeš chtít nás, až Ti povíme, jakých benefitů se u nás dočkáš:

 • Svobodné atmosféry inovativního startupu

 • Možnosti být pánem svého času díky flexibilní pracovní době a možnosti homeoffice

 • Občerstvení na pracovišti. U nás v kanceláři si můžeš dát skvělou kávu Nespresso, posílit se čerstvě vymačkanými šťávámi z ovoce, anebo se v létě osvěžit u zmrzliny

 • Pohodového týmu kolegů, se kterými budeš mít možnost potkat se u stolního fotbálku, playstationu, či na nějaké akci mimo firmu. Zrovna plánujeme účast na únikové hře Kukaččí hnízdo, přidáš se?

 • Štědré podpory Tvého vzdělávání. Pravidelně se potkáváme na workshopech „CloseIT café“ kde si vyměňujeme své znalosti. Rovněž se můžeš těšit na každotýdenní lekce angličtiny s rodilým mluvčím

Tak co, jdeš do toho? Pošli životopis, už se na Tebe těšíme!

CloseIT

Spousta firem si dává jméno tak, aby ukázali, že jsou nejlepší, nejotevřenější, nejsvětovější. Ale proč to dělat, když za nás může mluvit naše práce? A proto jsme jednoduše CloseIT – to je totiž to, co děláme. Uzavíráme mezeru mezi světem businessu a IT, protože věříme, že technologie musí pracovat pro business. A jsme v tom fakt dobří.

Co všechno děláme? Propojujeme IT služby s firmami, které je potřebují, a vyvíjíme pro ně software. Taky se zabýváme integrací v oblasti business inteligence, automatizací IT infrastruktury a procesů. Pro tebe to znamená, že přičichneš k mnoha oblastem, a rozšíříš si tak obzory jako nikde jinde.

Našimi klienty jsou převážně banky. To znamená práci pro největší firmy s obrovským dopadem, ale taky naprostou preciznost a dokonalost v tom, co děláme. To rozhodně neznamená korporátní přístup, jenom chuť se pořád zlepšovat. Proto víme, že naše další zdokonalování a rozvoj našich schopností jsou naprosto nezbytné a jdeme tomu naproti – ať už jde o lekce angličtiny s rodilým mluvčím (které hned využiješ komunikací s našimi zahraničními partnery a klienty) nebo pravidelné “CloseIT café” workshopy.

Jasně, jsme zatím malá firma, ale o to lepší atmosféru tu máme. Svoje nové kanceláře si jednoduše zamiluješ, stejně jako naše Nespresso kafe nebo čerstvě vymačkané ovocné šťávy. Mezi řádky kódu si rádi dáme zápas ve stolním fotbálku nebo nějakou hru na Playstationu nebo s VR brýlemi. A po práci zajdeme třeba na únikovou hru. Hodně si téhle atmosféry vážíme a přejeme si kolegu, který by si ji cenil s námi.

A protože je dneska v módě nabídnout nějaké ty benefity, tady jsou. Notebook a mobil pro osobní užívání. Ten mobil bude i s balíkem dat pro home office i zábavu. Když už nabízíme data pro home office, možná se hodí nabídnout i ten home office, takže ten taky. A ještě nabídneme 4 dny sickdays navíc. A pokud bys třeba chtěl ještě něco, prostě za námi zajdeš a něco vymyslíme – svoje lidi totiž umíme ocenit.

What might also interest you