Nepromarněte šanci zúčastnit se konference Glorious!


Nepromarněte šanci setkat se s významnými osobnostmi a řečníky. Přihlaste se na konferenci Glorious, která se bude konat od 2. - 6. května v Brně a zažijte jedinečnou atmosféru ve společnosti inspirativních lidí! Na koho se můžete těšit a jak konference probíhá se dozvíte v rozhovoru se zakladatelem Konference Glorious Ondřejem Práškem. A pozor, pro čtenáře blogu StartupJobs tu máme slevu! Více informací, jak slevu získat, zjistíte níže.  

 

Jak vznikla myšlenka uspořádat konferenci Glorious?

Původní myšlenka byla vytvořit malou lokální konferenci, která ale bude silně orientovaná na obsah přednášek. Na to, aby si lidé odnesli konkrétní rady a tipy, jak se ve svém životě posunout a jak na sobě pracovat. Chtěli jsme udělat konferenci, která nebude tolik o jménech, ale spíše o tom, co si z to lidé opravdu odnesou a co jim to předá.

 

Pro koho je tato konference určena?

Třetí ročník Konference Glorious je určen zejména pro mladé. Naším cílem je totiž posouvat ambiciozní lidi, ať už jde o studenty, ti kteří jsou čerstvě po škole nebo mají kolem 30 let a chtějí se dále posouvat. Pro tuhle skupinu lidí to děláme a chceme, aby načerpali co nejlepší znalosti dovednosti, rady a tipy, a tím se stali do budoucna těmi správnými lídry.

 

Proč bych si Glorious 2018 neměla nechat ujít?

Protože v Česku se ještě nepotkalo tolik fantastických osobností, generálních ředitelů, úspěšných manažerů a podnikatelů na jednom místě. Ti jsou připraveni se podělit o své osobní rady, zkušenosti a nejenom to. Jsou připraveni posléze i networkovat a trošku se i pobavit v neformální atmosféře - na tom také celý Glorious stojí. Pečlivý výběr řečníků na základě toho, co opravdu mohou předat dál, nám trval celých 16 měsíců.

 

Jaké byly předchozí ročníky? Máte na ně nějakou zpětnou vazbu?

Předchozí ročníky vždy slavily velký úspěch. Máme od bývalých účastníků fantastické zpětné vazby. Lidé byli opravdu nadšeni a už tehdy nám sdělovali, že si odnáší spoustu nových poznatků a pohledů na věc. Tato zpětná vazba má pro nás největší hodnotu a nutí nás v akci pokračovat a dělat ji stále lepší. Ukázalo se, že Glorious tyto lidi opravdu někam posunul. Začali podnikat nebo se zlepšili a uspěli ve své kariérní dráze nebo se posunuli lidsky a to se nám hrozně líbí. Přesně proto to děláme, to je ta hlavní myšlenka.

 

Na jaké zajímavé řečníky se můžeme těšit?

Jako velký úspěch vnímám to, že se nám povedlo dostat na konferenci například Radima Svobodu. Je to nejvýš postavený Čech ve světovém marketingu, který se v Česku objevuje velice málo. Bude to jeho první konference v Česku. Dalším ze zúčastněných řečníků bude Milan Vašina - šéf T-mobilu, který je proslulý svým leadershipem. Určitě to bude také Josef Havelka, Dalibor Dědek nebo Pavel Turek - bývalý expert na závody F1, jenž je dneska komerční ředitel Redbull Air Race. Další zajímavý řečník je Václav Novák, český krizový manažer, který naprosto šokuje svým pohledem na management a tím, co si z jeho hodin můžete vzít. Jsou to totiž opravdu rady a tipy, které můžete uplatnit v životě okamžitě.

 

Jak to vypadá s účastí Jardy Jágra, přijde? :)

Zatím nevíme, ale v jedné věci si můžete být jistí - uděláme maximum pro to, aby se nám ho podařilo přesvědčit. Nevzdáme se a budeme usilovat do posledního dne aby přijel.

 

Máte připraven i nějaký doprovodný program?

Samozřejmě. Nevšední doprovodný program je koncipován tak, aby se člověk po náročných přednáškách dokázal plně zrelaxovat. Bude toho opravdu hodně, proto chceme, aby tohoto programu bylo opravdu dostatek pro všechny a aby si všichni mohli cokoliv vyzkoušet. Všechno, co chystáme, tak každý může najít na našem webu. Jen pro zajímavost, půjde například o Jetsurf, Golf, Ochutnávka rumů, RC autíčka nebo třeba virtuální realitu.

 

Kdy a kde se konference koná?

Koná se od 2. do 6. května v Brně. Míst, kde se bude celá akce odehrávat, bude opravdu hodně. Celé to bude začínat Warm-up party, která bude v nádherné a stylové čajovně. Dalším místem bude Technologický park, hvězdárna na Kraví Hoře a následně Sono centrum. Hlavní program se tedy bude odehrávat ve třech dnech, ve kterých se budou konat 2 konference. Další dva dny se o účastníky chceme starat tak, aby si to opravdu užili, měli možnost se seznámit, získali nové kontakty a aby v nich celá akce zanechala opravdu super zážitek.

 

Důležitá informace na závěr - kde si můžeme koupit lístky?

To je jednoduché. Je to www.konferenceglorious.cz. Tam najdete lístky, řečníky, zajímavosti, doprovodný program a vůbec všechno ke konferenci. Doporučuji si určitě projít celý náš web, protože toho bude na Glorious 2018 opravdu hodně. Určitě stojí za to sledovat náš Instagram a Facebook, kde se dělíme také o zákulisní informace.

A pozor, pro čtenáře blogu StartupJobs tu máme slevu 15 %, kterou získáte zadáním slevového kódu "STARTUPJOBS".