Hody, hody, doprovody, co vyvěštila Žralanda z vody?


Halo? Ha? Jedeme? Vitam vás.
Máte na mě otázku? Můžete položit jednu a odpovim vám na tři. Budoucnost? Jáááj, tady vidim velký špatný. Ale hodně budeš někde a na Velikonoce zvlášť, takže zamícham na vás váš osud a něco vyvěštíme.

Objemný výhodný

Hodně vysoko míříš. Tenhle balík je pro všechny, který maji radi velký nabídky. 30 000 kreditů za          27 tis. korun. To nejni jen tak obyčejný. Musíte dávat pozor, aby nepřijely benga, jak je to výhodný. Jo.

Davový navštěvovaný

Jáááj bože můj, nabídka a PPC kampaň v ceně šesti tisíc za 6 200 všeckno dohromady. Vás velice postihne velká návštěvnost, spoustu davů lidí, spousta odpovědí. To neni normální!

Dlouhý žhavý

Nečekejte až vyhasnete. Za 4300 bude nabídka a hot job na cely měsíc. Je to žhavá nabídka, abyste cítili tu teplotu ve vašich silách, ve vašich žilách. A já cejtim s váma! Váš inzerát bude nadále vám dobře kvétat.

 

Doteď hodně jste trpěli a hodně hladovali. Ale teď s těmahle výhodnejma balíčkama vaše budoucnost, hodně vysoko míří! Tak neváhejte a napište Tereze o jaký balíček máte zájem a zařiďte sobě i svým nabídkám zářnou budoucnost!