Wisephora 2017: Future of work


Zajímá vás, jak budeme pracovat v budoucnosti, jak se promění trh práce nebo jen chcete potkat nové lidi a načerpat inspiraci?
Máme pro vás jeden zajímavý tip - je jím konference Wisephora, která se koná 31.5.2017 v prostorách La Fabriky. 
Pro fanoušky StartupJobs máme malý dárek - na konferenci se mohou dostat za zvýhodněnou cenu!

 

Co je konference Wisephora?

Letos máme druhý ročník, kde je hlavním tématem opět Future of work. Co nás vlastně v budoucnosti čeká? Jak se připravit na růst technologií, nový pracovní trh nebo co si vlastně představit pod termínem firemní kultura? Takové otázky si klademe. A nejen ty. Wisephora je konference, kde společně řešíme téma práce na dálku, svobodné firmy, ploché organizace, štěstí v práci, decentralizaci nebo umělou a emocionální inteligenci. Prostor, kde se všechna tato a další témata potkávají. 

 

Proč se mám konference Wisephora účastnit?
Protože tam budou ti lidi! Budoucnost je o sdílení znalostí a spolupráci. Naším cílem je vytvořit prostor, kde mezi námi nebudou zdi a bariéry. I za samotnou organizací není tým z jedné firmy, ale jsme roztroušení a zároveň nám s konferencí pomahají i partneři - jakými je třeba firma TopMonks, Deloitte či Creative Dock. Společně se potkají lidé, které problematika Future of work zajímá a mohou společně sdílet své postřehy a zkušenosti. Komunita. Snažíme se budovat i otevřený Slack, kde může komunita žít i nad rámec samotné konference. Krom toho návštěvníky čeká track plný inspiritavních řečníků, doprovodný program a samozřejmě after party.

 

Jaké přednášející mohu na konferenci potkat?
Snažíme se laťku obsahu konference posunout zase o kousek výš a vybírat řečníky napříč různými obory, kde se metody future of work aktivně zkouší. Prozradí svůj příběh. Aktuálně mohu prozradit první jména - můžete se těšit na Jirku Fabiána [Co-Founder, President, Futurist at PurposeFly & TopMonks & CZPodcast], Matěje Michalka [Founder of DECENT: Blockchain Content Distribution Platform], Petra Pouchlého [Kapitán svobodné firmy Court of Moravia], Petra Kadlece [Applied Neuroscience Specialist (PGCNL) - ‎Livingston & Comp.], či Dana France [Global program Manager at Google]. Další řečníky průběžně doplňujeme.

 

Pro koho je konference Wisephora určena?
Pro úplně všechny, kteří mají zájem se dozvědět něco ze světa Future of work nebo samozřejmě nasdílet i své zkušenosti. Wisephora je prostor, kde se spolu potkávají lidé, kteří zkouší svou práci, týmy či firmu dělat jinak. Máte tak unikátní možnost takové lidi poznat a pobavit se s nimi. Potkáte vedle sebe kupříkladu team leadery, zakladatele firem, personalisty, manažery, lidi na volné noze, ale třeba i studenty či programátory a další.

 

Kdy a kde se konference koná?
Wisephora se koná v úžasných industriálních prostorách La Fabriky ve středu 31. 5. 2017. Další informace naleznete na stránkách konference - Wisephora.com. Těším se, že se potkáme! :)

 

Jakožto fanoušci StartupJobs máte jedinečnou možnost se na konferenci dostat za zvýhodněnou cenu! Při nákupu vstupenky stačí do pole "Enter promotional code" vložit promokód "startupjobs" a získáte vstupenku s 10% slevou.