Vše, co potřebujete vědět o inzerci na StartupJobs


Schvalování firem – Z důvodu udržení kvality a zaměření inzerovaných nabídek jednotlivé firmy schvalujeme ručně, abych každá odpovídala našemu zaměření začínající nebo technologické firmy. Z tohoto důvodu může schválení profilu někdy trvat delší dobu, ale obvykle jsou firmy schváleny v den jejich vložení. (K hladšímu průběhu schválení profilu doporučujeme vložit co nejvíc informací o vaší firmě a po založení vložit i pracovní nabídku, abychom měli větší představu o tom, jaké talenty u nás chcete hledat)

 

Schvalování nabídek - Z důvodu udržení kvality inzerovaných nabídek všechny nabídky schvalujeme ručně, aby každá odpovídala našemu zaměření, proto může někdy schválení trvat delší dobu. Obvykle jsou však nabídky schváleny krátce po jejich vložení nebo ještě v ten samý den.

 

Hledáme spoluzakladatele – za zvýhodněnou cenu umožňujeme začínajícím firmám inzerovat pracovní nabídku na spoluzakladatele. Tato nabídka se vztahuje na nově vznikající firmu, která hledá „parťáka“, jenž jí pomůže s rozjezdem.

Máte skvělý nápad na novou službu, ale nevíte jak jí prodat nebo naprogramovat? Zkuste se o svůj nápad podělit a najít si spoluzakladatele, se kterým nový byznys rozjedete a firmu budete vlastnit společně rovným dílem se všemi úspěchy i neúspěchy. :-)

 

Free nabídka – nabídka se zobrazuje pouze na firemním profilu, případně kariérních stránkách, nikoli v přehledu nabídek, a není ani propagována žádným jiným způsobem. Tato nabídka je vhodná pro klienty, kteří si chtějí zařídit propagaci nabídky sami, v opačném případě mají tyto nabídky velmi nízkou návštěvnost, protože potenciální zájemce musí hledat konkrétně vaši firmu, aby se dostal k vystaveným pracovním nabídkám.

 

Nákup kreditů – chystáte se inzerovat dlouhodobě větší počet nabídek a nebaví vás u každé nabídky hlídat, zda máte uhrazenou fakturu? Nakupte si jednorázově větší počet kreditů a fakturu zaplatíte pouze jednou a poté může kredity čerpat kdykoliv, na jakékoliv služby. Navíc, čím více kreditů nakoupíte, tím jich získáte více jako bonus a za inzerci ještě ušetříte. :-) Kredity můžete jednoduše nakoupit v sekci fakturace.

 

Splatnost faktury – Splatnost faktury za nabídky je 14 dní, aktivní jsou však ihned po jejich schválení. Faktury můžete také uhradit kartou.

 

Fakturační údaje a kontaktní osoby – tyto údaje můžete kdykoliv změnit v administraci profilu. Pokud chcete, aby fakturu dostávalo více lidí, není problém, emailové adresy můžete jednoduše napsat za sebe, oddělené čárkou.

Pokud budete chtít seznam všech faktur ukázat komukoliv, kdo není administrátorem profilu nebo není uvedený jako kontaktní osoba. Můžete mu zaslat link, který se vám vygeneruje po kliknutí na ikonku „přehled všech faktur“, kterou najdete v pravém horním rohu u každé vystavené faktury.

 

Automatické prodlužování nabídek – tuto možnost si vždy musíte u nabídky aktivovat sami jejím zaškrtnutím. Pokud si automatické prodlužování jakýchkoliv služeb nastavíte, zašleme vám nejdříve proformu faktury, kdy vám na základě jejího uhrazení vystavíme originální fakturu, která je již označená jako uhrazená. Pokud budete chtít dostávat rovnou faktury, dejte nám vědět a my vše zařídíme. :-)
Přestože budete mít u nabídky nastavené automatické prodlužování, před koncem platnosti nabídky vám vždy ještě přijde email, který vám automatické prodloužení připomene, máte tak možnost si toto nastavení před vypršením platnosti nabídky vypnout.

 

Garance spokojenosti – V případě, že se na vaši nabídku přihlásí celkově, tedy od vložení nabídky, méně než 3 zájemci, máte její prodloužení či vložení nové nabídky zcela zdarma (pokud neporušíte pravidla vkládání). Garance se vztahuje jen na cenu samotné Běžné nabídky bez zvýraznění (499 Kč).

 

Copywriting – individuálně upravíme vaší nabídku na základě vámi poskytnutých informací a požadavků. Nabídka je obvykle upravena do druhého pracovního dne a zveřejněna až po vašem schválení.

 

Zveřejnění na Twitteru a LinkedInu – každá nová nabídka je zveřejněna na Twitteru a LinekdInu StartupJobs s označením „nová nabídka“.

 

HotJobs kampaň – vaše nabídka bude v rámci HotJobs kampaně po dobu 14-ti dní prezentována na hlavní straně, přednostně řazena v relevantních kategoriích s viditelným označením HOT, bude mít zvláštní příspěvek na Facebooku a Twitteru a bude odeslána v personalizovaném newsletteru. Všechny služby zahrnuté v HotJobs kampani proběhnou vždy během 14 dnů, kdy je HotJobs aktivní (pokud budete chtít vědět přesné termíny, neváhejte se nás kdykoliv zeptat).
Zveřejnění na sociálních sítích v rámci HotJobs – každá Hot nabídka je v rámci kampaně ještě jednou zveřejněna na Twitteru a LinkedInu ve speciálním příspěvku „Hot nabídky dne

 

Facebooková kampaň v rámci HotJobs – každá Hot nabídka je v rámci kampaně zveřejněna na Facebookovém profilu StartupJobs a viditelně označena jako Hot nabídka. Tento příspěvek je také podpořen menší reklamní kampaní.

 

PPC kampaň – Jedná se o cílenou kampaň na potenciální zájemce, kterou pro vás individuálně vytvoříme na Facebooku a/nebo Google AdWords. Rozpočet kampaně je nastaven individuálně dle požadavků klienta a jeho nabídky tak, aby měla kampaň smysl. Chcete vidět, jak bude vaše kampaň vypadat? Neváhejte se nás zeptat, rádi vám zašleme její náhled.
Chtěli byste se do tvorby kampaně aktivně zapojit? Zašlete nám vlastní obrázek nebo text, rádi nabídku upravíme podle vašich požadavků.

 

ObrázkyChcete vytvořit nový skvělý obrázek pro vaší nabídku, ale nevíte si rady? Náš grafik vytvoří za menší poplatek originální a poutavý obrázek jen a jen pro vás.