Startup Weekend 2017


Pokud nemáte žádné plány na víkend 3. - 5. března, Startup Weekend je jasná volba! 

Více o této akci nám řekl Martin Andrle. 

 

Kdo za Startup Weekend stojí a co je jeho cílem?

Tým skvělých lidí, o jejichž motivaci si můžete přečíst tady. Obecný cíl či smysl Startup Weekendu je představit podnikání jako takové, které si tak účastníci mají možnost vyzkoušet na vlastní kůži se všemi “ups and downs”, které k tomu patří. Dále cítíme, že je tu příležitost sloučit komunity, které jsou vytvořeny kolem coworkingových center či tento prostor zaplnit a být tak opěrným bodem pro lidi, kteří jsou v počáteční fázi a chtějí pomoct.

 

Proč se Startup Weekend zúčastnit?

Jedním z důvodů je jistě to, že člověk pozná lidi, kteří mají stejné hodnoty. Účastníci si pak projdou procesem, kdy se od nápadu budou muset v neděli večer postavit před jedny z nejlepších investorů v naší zemi a odprezentovat jim svůj business.

 

Kdo by rozhodně měl na Startup Weekend dorazit?

Obecně kdokoliv, kdo se chce blížeji seznámit s lean metodikami, poznat lidi a zkrátka si užít víkend. Momentálně už jsou k dispozici pouze lístky pro Developery a Designery.

 

S jakými zajímavými osobnostmi se na Startup Weekend můžeme setkat?

Věříme, že všichni lidé, kteří mají se s SWPrague co dočinění, jsou osobnostmi. Ať už se podíváte na mentory, porotu či samotné organizátory :) Určitě neprohloupíte, pokud s kýmkoliv prohodíte pár slov a poznáte ho. Každý má velmi zajímavý příběh, věřte nám, sami jsme je pečlivě vybírali.

 

Kolik stojí vstupenka na Startup Weekend?

Early birds stála 20 EUR, pro studenty 25 EUR a normální 40 EUR. Ostatně více viz náš krátký článek o cenách. Netřeba zmiňovat, že v ceně vstupného je taška s věcmi, tričko a skvělý catering po dobu celého víkendu.

 

Kdy a kde se Startup Weekend koná?

3. - 5. 3. 2017 v prostorách Node5. Rádi bychom vás pozvali především na závěrečné prezentace, které budou v neděli v 17:00. Přijďte se podívat co týmy dokázaly vybudovat během pouhých 54 hodin.