[Pro firmy] Filtrujeme talenty a upravujeme ceny


Talenty už si přefiltrujete
I když je léto v plném proudu, ve StartupJobs rozhodně neodpočíváme, ba naopak. Rozšířili jsme náš tým tak, abychom se mohli rychleji zlepšovat, a dnes pro vás mám první novinku, o kterou jste nám psali nejčastěji. Tou je filtrování talentů k nabídce. Pokud vložíte nabídku a vyberete k ní odpovídající požadované dovednosti, můžete si nad seznamem talentů již podle svých preferencí filtrovat podle lokality či úvazku. Filtrování budeme dále vylepšovat a cílem je odemknout celý katalog našich více než 19.000 registrovaných talentů k pokročilému vyhledávání (např. podle dovedností čí výsledků testů).

 

Nové ceny od září
Od 1. 9. 2017 bude pro inzerci na StartupJobs platit nový ceník, který upravuje ceny inzerce. Proč ceny měníme? Současné ceny jsme nastavovali v lednu roku 2015 a následně jsme je drželi 33 měsíců beze změny. Za tu dobu se posunul nejenom pracovní trh, ale i to, co vám jako zákazníkům přinášíme. V tuto chvíli vám každý měsíc celkově přinášíme 4x více zájemců, o 70% více zájemců na každou vystavenou nabídku (včetně FREE nabídek) a oproti roku 2015 je pro nás 4x nákladnější zájemce získat. A to je hlavní důvod, proč ceny upravujeme - chceme získat větší prostor pro přivedení více zajímavých zájemců na vaše nabídky a pak  pro vás samozřejmě chceme StartupJobs dále rozvíjet, abychom vám s hledáním talentů do vašich firem co nejvíce pomohli.

Jak budou nové ceny vypadat?
Vystavení běžné nabídky bude od září stát 499 Kč/měsíc za nabídku a zvýraznění HotJobs k nabídce pořídíte za 1999 Kč/14 dní. A protože stále fandíme začínajícím startupům, neměníme cenu inzerce při hledání spoluzakladatele, která zůstává na 199 Kč/měsíc.

 

A na co se můžete těšit dále?
Největší změnu, na kterou se můžete těšit, je nový, plně responzivní, design administrace. Konečně tak budete moci pohodlně pracovat s nabídkami i zájemci ze svého mobilního telefonu. Následovat bude i redesign části pro uživatele, opět s důrazem na mobilní zařízení, která jsme doposud trochu zanedbávali.

 

V případě jakýkoliv dotazů či připomínek se neváhejte obrátit přímo na filip@startupjobs.cz

 

Filip, zakladatel StartupJobs